Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στον οίκο Παρασκευή μετά τις 21:00. Πρόσβαση με μεταφορικό εύκολη καθώς και παρκάρισμα. Η υπηρεσία ανακοίνωσε την Ίρις. Πρόκειται για μία γυναίκα γύρω στα 40+, μαύρο μαλλί πιασμένο πάνω, δυάρι σιλικονατο βυζί πέτρα με σκληρή ρογα, κωλο κανονικό, μία χαλάρωση σε κοιλιά και ύψος γύρω στο 1,65 χωρίς τακούνια. Πέρασμα στο δωμάτιο όπου η υπηρεσία ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο και σε πόση ώρα να έρθει η κοπέλα. Την ενημέρωσα σχετικά, μου έδειξε την σφραγισμένη πετσέτα στο κομοδίνο και αποχώρησε. Να σημειωθεί ότι το δωμάτιο, αλλά και ο χώρος συνολικά ήταν πεντακάθαρα. Αφού τελείωσα το μπάνιο περίμενα και μετά από κάποια λεπτά εμφανίστηκε η κοπέλα. Αφαίρεσε εσώρουχα και άρχισε κάποια αγγίγματα στο σώμα, ενώ ταυτόχρονα την χουφτωνα σε κωλο, στήθος. Άρχισε να βγάζει κάτι ψεύτικους ήχους, πράγμα που μου έβαλε ψύλλους στα αυτιά. Την ξάπλωσα για γλυψιμο και άρχισε πάλι υποτιθέμενους ήχους καυλας και μετά το πρώτο λεπτό να λέει έλα να σε γλύψω να μπεις. Επειδή είδα το έργο μετά από λίγο της ζήτησα να μου περάσει προφυλακτικό και ξεκίνησα να την παίρνω, όπου και εκεί άρχισε τα έλα μωρό μου, χύσε με κλπ. Αφού τελείωσα μετά από λίγο, χαιρέτησε και αποχώρησε. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο με την κοπέλα γύρω στα δέκα λεπτά. Σίγουρα δεν θα ξανατιμηθει, λόγω συμπεριφοράς ξεπετας, παρά τις κριτικές που έχει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ventola
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
252
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2022
Ετσι και χειροτερα, μου ελεγε μη με πιανεις με πονας οχι αλλες στασης ελα να με τελειώσεις κτλ. σκουπιδι για πεταμα, Μακριά !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1