Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Άννα ήταν η σταθερή μου κ δούλευε Κωνσταντινούπολεως. Όταν πέρασε το χειμερινό κύμα του κοβιτ πήγα να την βρω κ ο οίκος είχε κλείσει. Στεναχωρηθηκα γιατί η Άννα είναι όμορφη με λεπτό ψηλό κορμί 2,5αρια φυσικά βυζάκια, ωραίες γάμπες κάνει πολύ καλή πιπα κ στήνεται καλά. Όταν κατέβαινα Αθήνα πάντα έβγαινα Δυρραχίου κ μετά Κωνσταντονουπολεως με την ελπίδα να την βρω μέχρι που μια μέρα είδα ότι το οίκημα νοικιάζεται. Φαντάστηκα ότι θα άλλαξε δουλειά ή θα παντρεύτηκε. Μάταια προσπαθούσα να βρω μια όμοια της. Εις μάτην, ώσπου πηγαίνοντας να δω τι είναι η Σαμπρινα στο 7 κάτω έπεσα πάνω της. Αγκαλιές κ φιλιά, πέρασε χωρίς 2η κουβέντα ο χώρος πεντακάθαρος με ντους κακά αφρισμένο. Ήρθε η Άννα κ κάνανε έρωτα η πίτα της καταπληκτική τα στησίματος της το ίδιο, γαμησα καλά, το ευχαριστηθηκα αλλάξαμε 4 στάσεις ευχαριστηθηκε ο πουτσος μου τα μάτια μου κ η ψυχή μου. Τέτοια κορίτσια δεν βρίσκεις εύκολα, αν ποτέ αποφασίσω να παντρευτώ θ της κάνω πρόταση. Για περισσότερα ανατρέξτε σε κριτικές στο Κωνσταντινούπολη ως 200 κ κατ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.436
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, perseas, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
Αν η γυναικα κανει καλες πιτες και καλο κρεβατι ειναι για γαμο τυπε
Τη πιτα σε φιλεψε;σπανακοπιτα η τυροπιτα;
T
troubaman
review reaction 3 review reaction 1 Tsarkalakos, Matoisi
06 Αυγούστου, 2022
Καλά ρε συ, δουλεύει Βεργας 7 κοντά 2 χρόνια, και το είχα γράψει στις ενημερώσεις από τη πρώτη μέρα που δούλεψε εδώ
review reaction 1 Ημεδαπος
06 Αυγούστου, 2022
Την Αναστασία που δούλευε Βέργας 7 την βρίσκουμε κάπου αλλού?
07 Αυγούστου, 2022
Πάντως εγώ περισυ τέτοιο καιρό την έβρισκα Κωνσταντίνουπολεως
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4