Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι πληροφορίες συναγωνιστή με έφεραν στον συγκεκριμένο οίκο της αγοραίας ηδονής για τη Βαλέρια. Πρόκειται για μια μελαχρινή milf με μαυρισμένο ομοιόμορφα μέτριο κλασικό γυναικείο κορμί, πρόσωπο με ασιατικά χαρακτηριστικά, μέτριου μεγέθους φυσικό στήθος και κανονικό κώλο. Έκανα μια μικρή βόλτα να τσεκάρω δυο-τρία άλλα και επέστρεψα.
Με την είσοδό της στο δωμάτιο δεν την άφησα να κάνει τίποτα, έπαιξα φουλ επίθεση με εικονικό βιασμό και έχωσα τη γλώσσα μου στο ελαφρώς αξύριστο μουνί της, κάτι που αποδείχτηκε σε βάρος μου αφού η γκόμενα παρέλυσε και δεν είχε κουράγιο μετά να πιάσει το προφυλακτικό και να μου το φορέσει, κάτι που ανέλαβα να το κάνω εγώ,αλλά δεν με ένοιαξε αφού δεν είχα ανάγκη από πίπα να καυλώσω,ήμουνα ήδη τούρμπο! Τη γάμησα ιεραποστολικά σαν να ήταν η γκόμενά μου και το τέλος ήρθε σχεδόν ταυτόχρονα και για τους δύο. Μουρμούρισε στα αγγλικά ότι μετά από αυτό το μόνο που σκεφτόταν ήταν μια παραλία και να λιάζεται...
Η τσατσά ενόχλησε στον τυπικό χρόνο αλλά την έγραψε και χαλαρώναμε αγκαλιά σαν ζευγάρι.Θα ξανατιμηθεί σι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.687
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2022
Αδελφέ έσκασα στα γέλια ??
Φαντάζομαι πουτσα που της έριξες για να θέλει παραλία μετά??
Την σοδωμησες κανονικά..
04 Αυγούστου, 2022
Δεν τη σοδόμισα, αφού δεν κάνει πρωκτικό, απλά φρόντισα να την καυλώσω και να γουστάρει.
04 Αυγούστου, 2022
Έμπειρη πουτανα η Βαλέρια,έχει το τρόπο της να κάνει πελατολόγιο,ξέρει τι θα πει και που θα το πει.
Σταθερά καλή σε υπηρεσίες.
review reaction 1 Επιρρεπής
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3