Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
141
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 boubis1, livaja , giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2022
Κατανοητή η αγανάκτηση σου όμως αν η τσατσά είναι Ρωσίδα, να ξέρεις ότι οι Ρώσοι αποκαλούν τους Γεωργιανούς "μαύρους" ...ίσως στην εμφάνιση σου κάτι να της θύμισε Γεωργιανό.
Αν είσαι ηλιοκαμενος ,μελαχροινός ιδίως αν έχεις μούσι η γενεια πολύ φυσιολογικό να σε μπέρδεψε με ξένο.
Προσπάθησε λίγο να το δεις από την πλευρα της οσο δύσκολο και αν είναι λόγω του εκνευρισμού σου....
04 Αυγούστου, 2022
Τι να προσπαθουσε; Έτσι όπως τα λέει αν έγιναν έτσι πρόκειται για καθαρή κοροϊδία.Τα λεφτά σου τα ζήτησες τουλάχιστον πισω; Δεν τους λένε μαύρους,αλλά ότι έχουν τη μάπα πασαλιμενη μαύρη, ή μαυροκωλλος,
K
koulourakias
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Μου κανει εντυπωσει γιατι η μπετυ φενονταν ευγενικη χαμογελαστη και ευδιαθετη στο σαλονι δεν ξερω ακριβως τι εφταιξε παντος εαν δεν εχει περασει αρκετος χρονος δικαιουσε να παρεις τα χρηματα σου απο την υπηρεσια και να φυγεις.
B
boubis1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3