Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενημερώθηκα από το κοντρόλ ότι έχει επιστρέψει η Χριστίνα την οποία δεν την είχα προλάβει εις το παρελθόν.
Πέρασα σήμερα από το 65Β μπας και την πετύχω στην απογευματινή βάρδια και την ώρα που μπήκα στο σαλόνι ο ευγενικός τσάτσος μου είπε πως έχει άλλα δύο δωμάτια.
Περίμενα υπομονετικά για να την δω και θα συνέχιζα την βόλτα μου αν και ήξερα στα υπόλοιπα τη θα δω.
Η Χριστίνα λοιπόν είναι μία ξανθιά "Τσέχα" σύμφωνα με την ίδια, με μικρά 1,5άρια βυζάκια, γύρω στο 1,70 και σώμα με πολύ λίγα πιασιματάκια, ίσα ίσα.
Έχει ωραίο κωλαράκι τροφαντό και ωραία ποδαράκια περιποιημένα. Το πρόγραμμά της ελεύθερο στοματικό, 69 και αν δεν κάνω λάθος ελεύθερο τελειωτικό στο σώμα, με μία επιφύλαξη όμως.

Έφυγα και όταν γύρισα την είδα που ετοιμαζόταν να μπει σε δωμάτιο. Με χαιρέτησα και με σκάναρε. Το ίδιο και εγώ. Είναι χαμογελαστή και με πολύ καλή διάθεση.
Την ώρα που μπήκα είχε το δωμάτιο που ετοιμαζόταν να μπει και μετά θα ερχόταν σε μένα, οπότε έδωσα το μπλε και πέρασα στο δωμάτιο.

Μετά από κανένα τεταρτάκι μπήκε μέσα με την ίδια διάθεση και πιάσαμε την κουβέντα λίγο. Γύρισε το κωλαράκι προς τα εμένα και έβγαλε το εσώρουχο της και ήρθε από πάνω μου και με καβάλησε. Πήρα τα μικρά βυζάκια της στο στόμα μου και εκείνη τριβόταν πάνω στο πούτσο μου με το μουνί της. Δεν άργησε να με κάνει ταύρο.
Της λέω να βάλει καπότα για την πίπα γιατί βιαζόμουν να την γαμήσω. Έφερε το ένα ποδαράκι της δίπλα στο κεφάλι μου και μου άνοιξε τα πόδια σε πλάγιο 69. Έπαιξα λίγο με το μουνάκι της και μετά από 2-3 λεπτά στοματικού την έβαλα ιεραποστολικό.

Έβαλε τζελ στο μουνάκι της και μπήκα σαν δαιμονισμένος βαρώντας κόφτες στις 13,000 στροφές σαν χιλιάρα supersport.
Δεν κατάφερε να με ακολουθήσει και έκλεινε τα ποδαράκια της βογγώντας.
Την κάρφωνα τέρμα μέσα και έμενα, έκανε κύκλους με την λεκάνη της. Καύλα.
Την έπιασα από το κωλομάγουλα σήκωσα την λεκάνη της και την κάρφωνα από κάτω με κλίση προς τα πάνω.
Μου είχε πιάσει τα χέρια και τα έσφιγγε.

Την γυρνάω στα τέσσερα. Βάζει μαξιλάρι στην κοιλιά και στήνεται αρκετά καλά με τουρλωμένη την κωλάρα της.
Της δίνω μια σφαλιάρα ξεγυρισμένη στο κωλομάγουλο (το δεξί) και μπάινω.
Δεν άντεξα πολύ ώρα. Μετά από 2 λεπτά ήρθε το τέλος, όπου με βρήκε σχεδόν να την έχω καβαλήσει από πάνω για να είμαι όσο πιο βαθιά γίνεται.
Στράγγιξα τελείως και μετά βγήκα.

Μου είπε πως θα δουλεύει και απογεύματα είτε στο 65Β, είτε απέναντι που είναι η Ράνια είτε στο διπλάνό 65άρι.
Με φίλησε δύο φορές και έφυγε.
Η υπηρεσία δεν ενόχλησε και η Χριστίνα δεν έδειξε σημάδια βιασύνης. Σίγουρα πάνω από 10λεπτο. Θα ήθελα το κλιματιστικό λίγο πιο δυνατά γιατί πήγα να βαρέσω μπιέλα.

Καλή κατάθεση, δεν το περίμενα είναι η αλήθεια, αν και διάβασα 1-2 κριτικές πριν περάσω. Από τις ελάχιστες φορές που έχω περάσει καλά στα 65άρια της Φυλής.
Over and out νόπανα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, perseas, olddog και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2022
Οι κριτικές σου πλεον εχουνε γίνει έργα τέχνης!
review reaction 1 review reaction 2 maradona7, Helluvatime
31 Ιουλίου, 2022
Καλη είναι για μια συνάντηση... ή για έσχατη επιλογη οταν δεν παίζει τίποτα καλο στη περιοχή. Επίσης δεν είναι τσεχα είναι Αλβανιδα φίλη της συμπατριώτησας της Ρανιας αλλα πολύ καλύτερη απο αυτη στο δωμάτιο.... πάντως έχει ζήτηση γιατί μια φορά που πήγα γιαυτη αφού την είχα δοκιμάσει πριν -ήταν κλεισμένη για 2 ώρες (240 ευρώ!!!!) απο αγαπουλη-χορηγο στις 10 το πρωί!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2