Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπέλα την έχω ξαναπετύχει και την έχω πάρει στο Κολωνού 32Α σε απογευματινή βάρδια.
Είναι γενικά ευδιάθετη στο σαλονάρισμα και τότε στο Κολωνού και σήμερα που την είδα.
Η Άντζελα είναι ένα μελαχρινό κοντοπούτανο με ωραίο κορμάκι, 1,5 βυζάκι και ωραίο μικρό κωλαράκι.Πιάνει το μαλλιά της αλογοουρά.
Στην αρχή δεν την θυμήθηκα παρόλαυτα μετά από μία σύντομη βόλτα επέστρεψα γιατί δεν έπαιζε κάτι καλύτερο.

Αφού έπλυνα τα χέρια μου μπήκε μέσα το Αλβανικό πορνίδιο που την πρώτα φορά μου είχε συστηθεί ως Ρουμάνα. Σπασίκλας
Σήμερα μου είπε ότι είναι από Αλβανία. Το δωμάτιο σκοτεινό γενικά, η σάπια τηλεόραση έπαιζε τσόντα με "χιόνια", καλτίλα γενικώς.

Η πίπα της Άντζελας έχει δόντι, δεν κατάφερε να μου την σηκώσει τελείως, αν και χούφτωνα κωλαράκι και βυζάκια πήρα την κατάσταση στα χέρια - ΤΗΣ,
και της είπα να μου τον παίξει ενώ σηκώθηκα στα γόνατα. Αφού ήρθε κατοστάρα στύση την έβαλα ιεραποστολικό και τον έχωσα στο μουνάκι της.
Καλή αίσθηση. Αρχικά με μέτρια ρηχά μπασίματα αλλά όταν ανέβασα ρυθμό και της ανασήκωσα την λεκάνη να τον τρώει όλο, δεν άντεξε πέρα από 4-5 πιστονιές και με τράβηξε πάλι πάνω της για να "κλέβει" αρκετά εκατοστά. Την ρώτησα αν πονάει και μου είπε ναι. Είναι μινιόν είναι η αλήθεια και εγώ ήμουν αρκετά καυλωμένος.
Εκείνη φώναζε και έκοψα 1-2 φορές να της γλείψω τα βυζάκια.

Δεύτερη στάση στα τέσσερα, όπου μου στήθηκε λίγο άσχημα γιατί την είχε πάρει ο φόβος φαίνεται.
Αφήνει να της τρίψεις την κωλοτρυπίδα που είναι ωραία και το μουνάκι. Δεν επιδίωξα δάχτυλο.

Μερικά λεπτά μετά έχυσα μέσα της ενώ δεν τραβήχτηκε και έκανε κυκλικές κινήσεις με την λεκάνη της μέχρι να στραγγίξω.
Η τσατσά δεν ενόχλησε ενώ έκατσα σίγουρα 10λεπτο, ίσως και 1-2 λεπτά παραπάνω αλλά ούτε και η Άντζελα έδειξε σημάδια βιασύνης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, FAT BASTARD, Paliotsarkadoros και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού