Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και είχα καλοκαιρινή αδεια είπα να κατέβω κωνσταντίνουπολεως να ξεφορτωσω τις ορμές μου...Παρουσιάστηκε η Σαβίνα και μια άλλη κοπέλα (δεν θυμάμαι ονομα) Η Σαβίνα ειναι γύρω στα 35+ Ρωσίδα,μέτριο ανάστημα, καστανοξανθη,πολύ ωραίο στήθος 3αρι ίσως,εξαιρετική πίσω κίνηση και βλέμμα που τσακίζει...Δεν το σκέφτηκα πολύ ,έδωσα το γαλάζιο και μπήκα.Πεντακαθαρο το δωμάτιο κλιματισμός όλα τέλεια...Μετά από κανα 3 λεπτό ήρθε η κούκλα μας και εκεί ξεκινάει η απόλαυση....Στοματικό που ούτε σε ταινία δεν έχω δει,ασταμάτητα και με πολύ τέχνη, γλυψιμο όλης της περιοχής,,,κεφάλι κτλ,για περίπου ένα 5 λεπτο τρελάθηκα,η γυναίκα δεν παίζεται. Αφου επεζησα μετα απο αυτο πού μου εκανε ,ξεκινησαμε ένα πολύ δυνατο πισοκολλητο με το τατουάζ να δεσπόζει από πίσω και γω να χουφτώνω και να ριχνω σκαμπιλια σαν λυσσασμενος σκύλος!!!Βογγουσε και η Σαβίνα και γούσταρε,,,Στο τέλος ένα επίσης δυνατό με μένα από πάνω ώσπου δεν αντεξα και άνοιξαν...οι ουρανοί.Αφου πηρα μερικές ανάσες με σκούπισε.με φίλησε και αποχαιρετιστηκαμε...Ήταν πολύ ωραία μαζί της και την προτείνω ανεπιφύλακτα,είναι τίμια, είναι ..σκυλί στη δουλειά της ,σαν να παίζεις σε τσόντα μάγκες...Σαβίνα,μηχανή του sex...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαβίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kesarianiotis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, kostakis27, Paliotsarkadoros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2022
Επιβεβαίωσες την παραπάνω κριτική μου...
Εγώ τυχαία εντελώς την ανακάλυψα...
31 Ιουλίου, 2022
Ναι φίλε, φανταστική έπαθα πλάκα.. Είχες δικιο
review reaction 1 DAMDIM100
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2