Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι οπου εμφανιστηκε μια νεα στο επαγγελμα κορασιδα
κατα δηλωση της, η Καρμεν.
Προκειται για μια νεαρη κορασιδα περιπου 23 ετων, εχει υψος περιπου 1,70 το κορμι της ειναι αδυνατο και καλοσχηματισμενο.
Αδυνατα ποδια και λεπτες γαμπες επιπεδη κοιλια και 1.5αρι στηθος.
Το χρωμα του δερματος της ειναι προς το σκουρο, δεν ξερω αν ειναι γυφτισα αλλα απο το προσωπο δεν εδειχνε κατι τετοιο.
Το προσωπο της μετριας εμφανισης ουτε ομορφο ουτε ασχημο, αδιαφορο με αφησε.
Το μαλλι της σκουρο καστανο κατσαρο.
Στο σωμα της εχει αρκετα μικρα τατουαζ, ειδα στον μηρο στον ωμο στο δεξι κωλομαγουλο.
Στο σαλονι βγηκε ανετη και χαμογελαστη, μου ειπε το προγραμμα της και οτι θα περασω καλα μαζι της.
Το προγραμμα της απλο στα 15.
Σε λιγο ηρθε στο δωματιο οπου εβγαλε τα ομορφα εσωρουχα της.
Δεν εκανε καποια προκαταρκτικα,περασε κατευθειαν σκουφο στο πεος.
Η πιπα της μου προσεφερε καλη ηδονικοτητα τον εβαζε βαθια μεσα στο στομα της και ηταν αρκετα σφιχτη με καλο ρυθμο χωρις περασμα απο αρχιδια.
Ειχε διαρκεια 2-3 λεπτα δεν εβαζε καθολου χερι και αμα την αφηνα θα με ειχε χυσει στην πιπα.
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου βυζαξα τα μικρα βυζια της και πιπιλισα τις ρωγες της.
Ανοιξε τα ποδια της και ειδα ενα φρεσκορυξισμενο σκουροχρωμο μουνι και μουνοχειλα.
Ειχε ομορφο μουνι καλοσχηματισμενο.
Την ρωτησα αμα θελει να της το φαω για να χυσει αλλα δε με αφησε, δεν το ειχε αναφερει αλλωστε στο προγραμμα της αρα δεν την κατηγορω.
Την τον εχωσα στο στενο μουνι της και της επιασα απο τους ωμους, με αγγαλιασε και αυτη και αρχισα να την γαμαω σε δυνατο ρυθμο.
Τον ετρωγε ολο μεσα μεχρι τερμα βγαζοντας βογγητα αλλα χωρις να κλεβει.
Εβαλα και τα ποδια της στον ωμο μου και της εσκισα τον πατο παλι χωρις να κλεβει.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου στηθηκε πολυ καλα τουρλωνονταν το αδυνατο κωλαρι της
και ακουμπωντας το στηθος στο στρωμα.
Την σφυροκοπησα αγρια πιανοντας της απο την λεκανη, η Καρμεν με κοιταζε στα ματια απο το καθρεφτη διπλα στο κρεβατι και βογγουσε.
Την κοιτουσα και εγω και της ελεγα θα στο σκισω το μουνι με την Καρμεν να μου λεει
"ετσι, γαμησε το δυνατα".

Μετα απο 6-7 λεπτα σφυροκοπημα την εχυσα καρφωμενος μεσα στο μουνι της.
Βιαστηκε λιγο να με βγαλει απο μεσα της, οριακα τα ειχα βγαλει ολα, θα ηθελα να εχω μερικα
δευτερολεπτα ακομα να στραγγγιξω.


Συμπερασματικα η Καρμεν ειναι μια εμφανισημη κοπελα ανω του μεσου ορου της περιοχης.
Για την εμφανιση της θα εβαζα 6,5/10.
Για την διαθεση και την αποδοση της θα εβαζα 7/10.
Δεν ηταν βιαστικη, εκατσα ανετα δεκαλεπτο μαζι της.
Σιγουρα μια δοκιμη την αξιζει, η αποδοση της δεν ταιριαζει σε κοπελα που κανει πρωτη φορα αυτη τη δουλεια,
ισως ενα κανουριο αστερι γεννιεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κάρμεν
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.118
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Διανοούμενος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού