Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Ναταλία την είχα ξαναδεί σε μία τσάρκα μου στον ίδιο οίκο απογευματινή βάρδια και ήθελα να την περάσω σαν κοντοσούβλι πάνω στον πούτσο μου τόσο μικροκαμωμένη και αδύνατη που είναι.
Σήμερα είπα να το κάνω και πέρασα στον οίκο δίνοντας το κόκκινο παράβολο.
Το πρόγραμμα της απλό αλλά ήταν η πρώτη της βραδιάς να φύγουν τα χοντρά, εκτός αυτού στο Μετάξι κάνω και το στοματικό με προφύλαξη.

Η Ναταλία (ή Νάταλι) σε κάποιες κριτικές, αν και μιλάνε για την ίδια κοπέλα, είναι μια πετίτ Βουλγάρα που μιλάει Ελληνικά. Μαύρο μαλλί και σαλονάρει με εσώρουχα πάνω σε τακούνια. Περιποιημένα άκρα, αλλά κυρίως την παίρνεις για τον σωματότυπο αν είσαι τέτοιος περίεργος τύπος σαν και εμένα.

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο και κάναμε ένα αναγνωριστικό σόσιαλ και όταν ξάπλωσα άρχισε να μου τον παίζει, καθώς είχε βγάλει τα πολύ μικρά βυζιά της έξω.
Μου πέρασε προφυλακτικό και αφού το σκούπισε από το λιπαντικό γιατί μου είπε πως δεν της αρέσει η γεύση, ξεκίνησε μία σφιχτή σχετικά πίπα που κράτησε αρκετά ενώ της έριχνα μικρά χαστουκάκια στο κωλί της που χώραγε στην παλάμη μου και την σβέρκωσα και λίγο με το ένα χέρι να δώσω ρυθμό χωρίς να δυσανασχετήσει.

Έβαλε λιπαντικό πάνω στο καβλί μου και την πήρα ιεραποστολικό σε δύο τρεις εναλλαγές. Δεν έχει συμμετοχή, αλλά δεν περίμενα και πολλά πολλά.
Η πούτσα μου βέβαια βάραγε τέρμα μήτρα και έβρισκε τοίχο. Καλή αίσθηση παρά το λιπαντικό.
Δεύτερη στάση στα τέσσερα σε γρήγορους ρυθμούς ενώ για το τέλος της είπα να ξαπλώσει ελάχιστα μπρούμυτα και έβαλε το μαξιλάρι στην κοιλιά της.
Τελείωμα βαθιά μέσα της σε εκείνη την στάση.

Από την μηδέν συμμετοχή κατά την διάρκεια του αγώνα, ξαναέβαλε το χαμόγελο της και είπαμε 2-3 μαλακίες ακόμα μέχρι να πλύνει χέρια και να ντυθεί.

Την πήρα μόνο για το μικροκαμωμένο κορμί της, μέσα είναι τυπική, χωρίς να πρήζει μπάλες βέβαια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Διανοούμενος, Διαγραμμένο μέλος 201295, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2022
Τι ώρα την πέτυχες περίπου συνοδοιπορε?
28 Ιουλίου, 2022
@kanarini Απογευματινή βάρδια μετά τις 10 το βράδυ πήγα εγώ.
28 Ιουλίου, 2022
Απ' οσο θυμαμαι αρχίζει μετά τις 3μμ , ως το βράδυ. Αυτη εδώ η κριτική είναι απολύτως σωστή . Σε όλη την διάρκεια ,πάντοτε γυρίζει το πρόσωπό της από την άλλη/ αποστρέφεται, ακόμη και σε επί χρόνια πελάτες της . Από τον covid και μετά , το γύρισε στο
υπεραπλό (χωρίς 69), όπως και πολλές άλλες Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3