Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή επισκεψη στον οικο όπου εργαζόταν η Μπέτυ. Ψιλή ουκρανορωσιδα με λεπτο σώμα, βυζι 2 2,5αρι σιλικονάτο περίπου στα 35χρονων. Καθώς είχα απογοητευτεί από τις νταρντανοχοντρομπουτες που επαιζαν εκεινη την ώρα σε κοντινους οικους, έδωσα το μπλε εισητήριο και μπήκα στο δωμάτιο. Η τσατσα ευγενική με ρωτησε εαν θέλω μπανιο αλλα είχα φρεσκαριστεί ήδη από το σπιτι. Μετα απο λιγο έρχεται το μωρό, όπου εγιναν τυπικες αναγνωριστικές ερωτησεις και ξεκινησε με φιλια στα λαιμο και στο σωμα. Παθιασμενα φιλια και χαιδεμα πουτσας όπου μετα απο λιγο μου ειχε γινει πετρα. Ισπανικο στις σιλικονατες στητες βυζαρες της και ακολουθει το φόρεμα του σκουφου και ξεκιναει μια πιπα ονειρο. Ωραιος ρυθμος με αρκετο deepthroat με ρουφηξε για τα καλα. Στην συνέχεια με καβαλάει απο πάνω και εγώ την γαμουσα γρηγορα και ετριβα παραλληλα την κλειτοριδα της. Εδειχνε να το απολαμβανει τρελα με τα da da da να πανε συννεφο. Τρελη καβλα....την γυρισα στα τεσσερα ισα ισα για να πω οτι αλλαξα σταση αφου με ειχε κανει τουρμπο και ημουν ετοιμος να χυσω. με ευχαριστησε και εφυγε γρηγορα. Αν θα μπορουσα να πω κάτι για αρνητικο ειναι οτι δεν εδωσε γλωσσοφιλα. Κατά τα άλλα όλα ΣΟΥΠΕΡ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
255
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, giorgiodelafuentes2

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2022
"Ισπανικο στις σιλικονατες στητες βυζαρες της" Money Mouth

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1