Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα στον οικο οπου λιγο πριν την αλλαγη βαρδιας ειχα δει να ανεβαινει ενα εμφανισημο μιλφο-γκιλφ.
Ηταν η Κατερινα, μια γυναικα 45+ ετων με μακρια ισα ξανθα μαλλια.
Το προσωπο της μετριο και λιγο σπασμενο.
Το κορμι της σπασμενο και αυτο, ειναι ψηλη αρκετα αδυνατη και ακωλη.
Το στηθος πεσεμνο και αυτο ενω εχει λιγο κοιλιτσα.
Νομιζω μου ειπε οτι ειναι Ουκρανη, δε θυμαμαι καλα.
Ομολογω οτι με τα ρουχα οταν την ειδα να ανεβαινει τον οικο μου αρεσε περισσοτερο.
Γενικα το σωμα της και η γενικη εμφανιση της ειναι κατω του μετριου , δεν ξερω ηθελα να φαω
κατι βρωμικο και ανεβηκα.
Η Κατερινα μπηκε στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο, γδυθηκε και ανεβηκε απο πανω μου μου οπου κατευθειαν με αρχισε τα βαθια ζουμερα γλωσσοφιλα, εκανε δυνατη αρχη και με ξαφνιασε, δεν το περιμενα.
Κατεβηκε προς τα κατω δινοντας μου φιλακια και εβαλε του πουτσο μου ακαποτα στο στομα της.
Τον ρουφηξε ικανοποιητικα με αρκετα καλο ρυθμο και ηδονικοτητα χωρις περασμα απο μπαλες.
Με παρακαλεσε να μην τελειωσω μεσα στο στομα της...
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου ηταν και η μοναδικη που τη γαμησα.
Η Κατερινα εδειχνε οτι της αρεσε περισσοτερο το gfe mode για αυτο πηγα με τα νερα της
για να περασω καλα.
Αφου χωθηκα αναμεσα στα ποδια της και τον εχωσα στο μουνι της πιαστηκαμε στα γλωσσοφιλα και σταματησαμε οταν εχυσα.
Με φιλουσε δυνατα βαθια και με παθος λες και ημουν ο αντρας της.
Εγω της χουφτωνα τα ποδια ενω αυτη με χαϊδευε στην πλατη.
Η αισθηση του αιδοιου της αρκετα καλη, την βρηκα σφιχτη χωρις να εχει κανει χρηση κρεμας.

Το δεκαλεπτο κυλησε ολο με απαλο και τρυφερο γαμησι και με ανταλλαγη τονους σαλια.
Την εχυσα μεχρι τελευταιας σταγονας και εμεινα μεσα στο μουνι της οπου φιλιομασταν ακομα.

Συμερασματικα η Κατερινα ειναι μιας αρκετα μετρια εμφανισης μεγαλοκοπελα χωρις κατι σεξι επανω της, η αυρα της πολυ θετικη και ερωτικη με εβαλε σε ενα gfe ρυθμο οπου περασα υπεροχα. Θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.095
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Bonecrusher, sweeper και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2022
αφήνει μιά αίσθηση ακαποτίλας η περιγραφή σου..
31 Ιουλίου, 2022
Που ειναι αυτη;; Χθες το απογευμα οταν πηγα ηταν μια Σοφια..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2