Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και παίζουν παντού τα ίδια στο 20άρικο αποφάσισα να κάνω μία βόλτα από το Ιωαννίνων 5.
Δούλευε η Ίρις όπου μετά από 6-7 λεπτά αναμονής και αφού έκανε το μπάνιο της σαλόναρε και χαιρέτησε.
Φορούσε ένα κίτρινο κορμάκι πάνω σε ψηλά πορνοτάκουνα. Σιλικονάτο βυζί, σχετικά μαυρισμένο δέρμα, κατηγορία μιλφ με πιασίματα.
Στην αρχή έφυγα, αλλά μετά σκέφτηκα τις εναλλακτικές όπου δεν υπήρχαν και ξαναγύρισα τουλάχιστον να μην πάω άχυστος σπίτι.
Είχα κατεβάσει και δύο-τρία μπυρόνια και ήθελα να αδειάσω κάπου και να πάω να ξεκουραστώ.
Μία δοκιμή ακόμα για ένα 20άρικο δεν έβλαψε ποτέ κανέναν λέω, και πέρασα.

Ο χώρος είναι πολύ καλός και καθαρός, αν και έχω ξαναπεράσει στον ίδιο οίκο με την Λαρίσα.
Σφραγισμένες πετσέτες, έκανα ντουζάκι και η τσατσά με ρώτησε σε πόση ώρα να έρθει η κοπέλα.
Μετά από 10 λεπτά μπήκε και με χαιρέτησε με αρκετά καλή διάθεση. Έχοντας αράξει στο κρεββάτι με το κλιματιστικό να με χτυπάει στο παπάρι, ήρθε από πάνω μου και άρχισε να μου δίνει φιλιά από τον λαιμό μέχρι κάτω χαμηλά. Αφού έγλειψα τα βυζιά της μου πέρασε καπότα για το τσιμπούκι.

Σχετικά καλή πίπα, χωρίς χέρια, δεν κατάφερε να τον πάρει όλον στο στόμα της, την έπιασα από το κεφάλι να δώσω και εγώ ρυθμό χωρίς σημάδια ενόχλησης.

Την σήκωσα και την έβαλα ιεραποστολικό. Αφού έβαλε τζελ μπήκα και άρχισα να την γαμάω δυνατά και βαθιά. Εκείνη βογγούσε ενώ χούφτωνα βυζιά.
Το δέρμα της είναι πολύ απαλό και τα πόδια της χωρίς ίχνος τρίχας οπότε έπαιξα διάφορες εναλλαγές σε αυτήν την στάση.
Της σταύρωσα τα πόδια και τα έφερα στον δεξί μου ώμο. Σχεδόν την καβάλησα και τον έπαιρνε όλο με δύναμη.
Βγήκα μερικές φορές τελείως και ξαναμπήκα.
"Θέλω να με χύσεις στο στόμα" μου λέει...

Πετάω την καπότα και της τον δίνω στο στόμα, όπως ήμουν στα γόνατα.
Τα πήρε όλα μέχρι και την τελευταία σταγόνα ενώ στο τέλος ακούστηκε και μία ρουφηξιά λες και έπινε ζεστό ελληνικό καφέ και δεν ήθελε να καεί Χαχαχα!
Δεν άφησε τίποτα.
Πήγε και τα πέταξε στον νιπτήρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2022
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, Masazonomaxos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2022
τι φάση?? σιχαίνεται να σου πάρει το καυλί στο στόμα χωρίς καπότα αλλά τα χύσια τα θέλει αμάσητα?? μιλάμε για τρέλλα...
review reaction 1 olddog, Prevelis, maradona7 και 7 άλλα μέλη
26 Ιουλίου, 2022
Όλο λέω να πάω στην Ίριδα όλο το αναβάλω!!!
review reaction 1 maradona7, Helluvatime
26 Ιουλίου, 2022
καυλώσαμε στο τέλος Ναι!
review reaction 1 review reaction 3 olddog, maradona7, Helluvatime
26 Ιουλίου, 2022
Αυτη καποτε το ειχε στανταρακι να τα περνει στο στομα(βεβαια πολλες φορες για να τελειωνεις μια ωρα αρχιτερα και να ξεμπερδευει).Μετα το γυρισε στο απλο προγραμμα και τωρα απο οτι φαινεται ουτε αυτη δεν ξερει τι θελει... Ναι!
review reaction 1 Helluvatime
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4