Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατεβενοντας χτές απόγευμα φυλής καί περιξ έχοντας τα αρχίδια μου γεμάτα έψαχνα κάπου να αδειάσω, τα περισοτερα κλειστά, είπα να περασω με την Κορίνα δεν την είχα ξαναδοκιμάσει.
Μπαίνω δωμάτιο μετά από λίγο έρχεται η Κορίνα λίγο κουβέντα καί αρχίζει μέ χαδάκια καί φιλάκια στο σωμα κατεβαίνει πιο κάτω αρχίζει μια απολαυστική πιπα ανεφ σκουφου τσιμπουκι απολαυστικό την γυρνάω και ξεκινάμε ένα 69 που το απόλαυσε όπως μου είπε αυτό φάνηκε καί από τα υγρά που κατέβασε, μην αντέχοντας άλλο την πιπα τής την ανεβάζω από πανω , γαμηθηκε καλά το μυαλό μου όμως ήταν καρφωμένο στο θεσπέσιο κωλαράκι τής έτσι την γυρνάω πισωκωλιτο για να έχω θέα το κωλαράκι τής αρχίζω σιγά στην αρχή καί μετά από λίγο ανεβάζω ρυθμό σαλιωνω αντίχειρα καί αρχίζω να τής χαϊδεύω την κωλοτρυπίδα μουγκριζε από καυλα τής τόν έβαλα καί λίγο μέσα καυλωσα πολυ μετά από λίγο ήρθε το τέλος . Η Κορίνα ειναι μία καλή περιπτωση για ξελαφρωμα εχει πολυ ωραίο κώλο κρίμα που δεν το δίνει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Thanosm(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
524
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2022
Καθόλου καλή
περίπτωση δεν είναι! Μιλάμε για τοπ 3 φόλας
μαζί
με τη Μαρία από απέναντι και τη Βένους από φωκαίας 25
25 Ιουλίου, 2022
Η Κορίνα είναι από τις χειρότερες κοπέλες της Φυλής. Πάντως, μπράβο σου, που δεν σε φόλιασε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2