Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μέσανυχτα Κυριακής και λέω ας ρισκάρω με την καινούργια κοπέλα Μιλφ που είδα πρίν δύο μέρες πρόκειται για μια Μιλφ με κάστανο καρέ μαλλί σώμα μέτριο χαλαρό με λίγη κοιλιά βυζιά νερουλιασμενα.
Δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο έρχεται η Σιμονα και το πρώτο πράγμα που με ρωτάει πως θες τσιμπούκι με η χωρίς Καποτά ωχ με τι μου θυμίζει αυτό το στυλ ξεπετα με ζώνουν τα φίδια τής λέω με Καποτά με σπρώχνει μου λέει ξαμπλωσε χωρίς πολλά πολλά κάτι ψευτοφιλια στο στήθος και γρήγορα μου πιάνει τον πουτσο λέγοντας μου αστειευόμενη άστο αυτό τώρα δικό μου σε πεσμένο πουτσο περνάει Καποτά παίρνει τσιμπούκι με δυσκολία μου σηκώθηκε στην συνέχεια μου λέει άντε θα γαμησεις έλα και στήνεται στα τέσσερα αφού έβαλε αρκετό τζελ αλοιφή στο μουνι της στήνεται και με μετρια καυλωμένος της τον χώνω παράλληλα επιανα τα πόδια της τα οποία δεν είναι καθόλου ωραία τσόχινα περτσινωμενα και πεπλατυσμένα σαν σπάτουλες από τα χειρότερα σημεία επάνω της χάλια την γυρίζω ιεραποστολικό και εδώ ενώ είχαν περάσει λιγότερα από 10 λεπτά η ώρα 2 μεσάνυχτα η τσατσά χτυπάει πόρτα η Σιμονα μου λέει άντε μωρό μου δεν μπορώ να κάτσω άλλο ξενερώμενος μετά από ένα λεπτό σταματάω και της λέω εντάξει πήγαινε καλό βράδυ φυσικά δεν τελείωσα.
Ηταν μια κλασική περίπτωση ξεπετας που μόνο στο Μεταξουργείο θα το καταλάβαινα.
Πήρα το ρίσκο και δεν μου βγήκε μπορώ να πω ότι τέτοιες περιπτώσεις μπορούν να σε κάνουν να σταματήσεις αποκτά μπουρδέλα και να στραφείς σε ανεξάρτητες με το αντίστοιχο μεγάλο κόστος φυσικά λιγότερες φορές αλλά τουλάχιστον ικανοποιημένος και όχι ξενερώμενος δυστυχώς αυτά έχουν τα ρίσκα οπότε συνιστώ στανταρακια.
Τώρα αν με ρωτήσετε εγώ αυτήν την κοπέλα δεν θα σας την πρότεινα από καί πέρα όμως η επιλογή δική σας μπορεί και να σας βγει.
Αυτά είχα να πω καλή συνέχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2022
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, olddog, κλεοβουλος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού