Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξερω την Αλιονα χρονια. Εχω περασει πανω απο 20 φορες τρελαμενος απο τις απιστευτες βυζαρες της και το εκφυλο προσωπακι της.Απίστευτη πιπα που σε κανει να τρεμεις απο ηδονη. Απιστευτο cowgirl γλειφοντας και τις βυζαρες της.Δε δινει γλωσσοφιλα πλεον.Ελευθερο στοματικο τελειωτικο κλασσικα
ΑΛΛΑ....Τελευταια φορα που πηγα της ειπα οτι θελω να περασω δυο φορες και δε εχω θεμα να περιμενω ενδιαμεσα. Μου λεει "ναι αλλα υπαρχει και αλλος πελατης" (Ναι μωρη βυζαρα αλλα σου ειπα δε εχω θεμα να περιμενω.θελεις να με διωξεις?!) σκεφτηκα. Δε ξινισα τοσο με τον λογο που θα αναφερω μετα, γτ με Αλιονα σχεδον παντα περνουσα καλα και ειναι και του γουστου μου εμφανισιακα.
Αυτο που με τρελανε ομως ξανα και με εκανε να γραφω αυτην την κριτικη ειναι η απαραδεκτη τσατσα.Τις τελευταιες φορες μας εχει πρηξει το πουτσο να χτυπαει πορτα και "Αντε κοριτσι μου" και "αντε κοριτσι μου" ακομα και στο πενταλεπτο.Και να βγαινει για ενημερωση με το κινητο στο χερι. Για αυτους τους λογους δε θα ξαναπαω .

Συνοψιζοντας:
1.Αξιζει καποιος να δοκιμασει την τσιμπουκαρα της Αλιονας και γιατι οχι και να την γαμησει.
2.Η υπηρεσια ειναι για τον πουτσο και για αυτο δε αξιζε για πολλες επισκεψεις μεχρι να βαλει μυαλο


Αλιονα σε ευχαριστω για τις ομορφες στιγμες αλλα εως εδω .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, livaja , perseas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2022
Έδινε γλωσσοφιλα η αλιονα;Κρίμα που δε το πρόλαβα ρε γαμωτο??
19 Ιουλίου, 2022
Μέχρι και πριν 3-4 χρόνια άξιζε... Τώρα την έχει χάσει τη μπάλα , μιλάει πάρα πολύ , έχει γεράσει, κάνουν την εμφάνισή τους ψυχολογικά και περίεργες συμπεριφορές κοινώς έχει λαλήσει η γριέτζο! Έχει φάει μαύρο από μένα εδώ και καιρό...
review reaction 1 drifter81, Διαγραμμένο μέλος 202670, alfa291
20 Ιουλίου, 2022
Ισχύει , πριν κανένα μήνα μπήκα στο δωμάτιο και ενώ δεν είχε κανένα πελάτη ήρθε μετά από 25 λεπτά
Και με ήθελε για ψυχολόγο
Έχει παρει πολλά κιλά και έχει κουραστεί πλέον..
Κρίμα ήταν στανταρακι για πολλούς από εμάς πριν 4-5 χρόνια …
review reaction 1 alfa291
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3