Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν συνχυστες για να μην τα πολυλογω και γίνομαι κουραστικός ξέρετε τι εστί Μπάρμπι. Αν έπαιζε στο 20αρικο σίγουρα θα ήταν από τις καλύτερες.
Επίσκεψη ένα πρωί της προηγούμενης εβδομάδας στοχευμένα για το συγκεκριμένο μπουρδελακι. Τίποτα το ιδιαίτερο αρκετά καθαρό όμως και με ευγενική υπηρεσία. Σίγουρα το ρδελο ήταν ο,τι πιο καθαρό υπήρχε στο συγκεκριμένο δρόμο?. Στα του αγώνα τώρα μπήκε μέσα με διάθεση και τσαχπινια και άρχισε τα γλωσσοφιλα. Αν και δεν είμαι πολύ φαν εν τέλει υπέκυψα και όλη η συνεδρία μας πήγε κάπως έτσι. Η πίπα της αρκετά καλή με βαθιά μπασιματα και μπόλικο σάλιο . Όταν ψιλοκουραζοταν όμως άρχιζε να βάζει χεράκι. Αυτό ήταν και το σημάδι για την έναρξη του πηδηματος. Τρεις στάσεις κάναμε,αρχικά στα 4 με δυνατά σφυροκοπηματα στη συνέχεια ιεραποστολικό και τέλος cowgirl. Πραγματικά σε καβαλάει και το γουστάρει. Πολύ γλωσσοφιλο και πολύ ενασχόληση με τα βυζιά της και το τέλος ήρθε. Χτύπημα από την τσα2 στο 10λεπτο το οποίο αγνόησε και στο 12-13λεπτο με το οποίο μου είπε να χύσω πράγμα που έκανα. Αφού στραγγισα βγήκε μου έδωσε χαρτί να σκουπιστω, μου έβγαλε την καποτα και μου την πέταξε. Έδωσε ένα φιλι και aurevoir. Αν έπαιζε 10 € πιο κάτω θα είχε απίστευτη πελατια. Μου άφησε παρά πολύ καλή εντύπωση η διάθεση και η ενέργεια της ,η οποία βέβαια μπορεί να ήταν έτσι και λόγω ότι ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος πελάτης της για εκείνη τη μέρα. Λογικά θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2022
Όνομα κοπέλας
Barbie
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
199
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 opel2000, tampalouka, amjik και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2022
Εγχειρισμένη είναι;
K
König
review reaction 1 kablomenos90
18 Ιουλίου, 2022
Ναι σε αυτό έχεις δίκιο, ότι αν αν ήταν το αντίτιμο 10 ευρώ κάτω θα είχε περισσότερο κόσμο.
review reaction 3 kablomenos90
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2