Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα από Μαραθώνος 59 στον όροφο, όπου θα ήθελα να δω την Μαρσέλα.
Τελικά την θυμήθηκα από μία παλιά μου τσάρκα που την είχα δει και είχε σαλονάρει με τα ρούχα της.
Σήμερα όμως ήταν πάνω σε πορνοτάκουνα και τα ωραία ποδαράκια της με καυλώσανε και έδωσα το πορνοπαράβολο.

Έπρεπε να περιμένω αρκετά, γιατί την έκλεισε ένας συναγωνιστής 20λεπτο, άραξα και περίμενα κάτω από το κλιματιστικό.
Αφού πήρα δωμάτιο ήρθε μετά από λίγο η Μαρσέλα, αφού είχε κάνει μπάνιο από τον προηγούμενο, τελείως γυμνή.

Η Μαρσέλα είναι από Ουκρανία, άνω των 30 χρονών. Έχει μαυρισμένο δέρμα, μοντελέ, με piercing στον αφαλό.
1,5άρι στήθος αρκετά στητό με ωραία ρόγα και το μουνί γλόμπος. Το πρόσωπο αρκετά αδιάφορο, αλλά το κορμί, η διάθεση και οι υπηρεσίες άνω του μέσου όρου.

Μπήκε μέσα και πιάσαμε λίγο την κουβέντα, μου ζήτησε συγνώμη που έπρεπε να περιμένω και ήρθε από πάνω.
Ξεκίνησε να τρίβεται στον πούτσο μου και να μου δίνει φιλιά σε λαιμό. Της έπιασα τα βυζιά και της έγλειψα τις ρόγες.
Της χούφτωνα τα μπούτια και τον κώλο.
Όταν ξεκαβάλησε είδε το καβλί μου και μου είπε ότι θέλει να το πάρει στο στόμα της.

Μου πέρασε καπότα με το στόμα και επιδόθηκε σε ένα τσιμπούκι αρκετά καλό, με εναλλαγές ρυθμού και μπόλικες προσπάθειες για deepthroat.
Της πίεζα και λίγο το κεφάλι να τον πάρει βαθιά δίχως παράπονο. Πίπα διαρκείας και την έστησα ιεραποστολικό με τα πόδια ψηλά.
Δεν έβαλε καθόλου τζελ παρά μόνο σάλιωσε το μουνί της λίγο και μπήκα. Αρκετά σφιχτή αίσθηση και στα βαθιά μπασίματα γούρλωνε τα μάτια της.
2-3 εναλλαγές στο ιεραποστολικό όπου μείναμε αρκετά, έχει πολύ καλά ανοίγματα.

Την έβαλα στα τέσσερα και μου στήθηκε εξαιρετικά. Έκατσε στα πλάγια στον καθρέφτη και με κοιτούσε.
Μετά από λίγο, έβαλε και το κεφάλι της πάνω στο κρεββάτι κρατώντας τον κώλο της ψηλά και βάζοντας το δάχτυλο της στο στόμα.
Ανέβασα ρυθμούς πριν την τελική ευθεία και πάνω στην ώρα έχυσα βαθιά μέσα της.
Έριξε τελείως το σώμα της στο κρεββάτι και έμεινα από πάνω μέχρι να στραγγίξω.

Καλές υπηρεσίες και συμμετοχή. Το τιμάει το 20άρικο και είναι καθαρή. Θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vatanen gr, Ημεδαπος , Yatoputso και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού