Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, είναι η πρώτη μου κριτική.
Γυρίζοντας την περιοχή της Αχαρνών, Φωκαίας, Διδύμου, κατέληξα τελικά στο Διδύμου 22.
Η ευγενική τσατσά μου σύστησε την Άντζελα, μια όμορφη έκφυλη, μελαχρινή κοπέλα, με κανονικό σώμα και ύψος γύρω στο 1,65, με όμορφα πράσινα μάτια που υπόσχονται πολλά. Από την Ουκρανία η καταγωγή της, κατά δικιά της δήλωση... Η ηλικία της πρέπει να είναι στα 35-40...
Πήγα στοχευμένα για το ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό που κάνει...
Αφού πλήρωσα το μπλε εισιτήριο, πέρασα στο δωμάτιο που ήταν πεντακάθαρο...
Γδύθηκα και περίμενα...
Σε 5 λεπτά ήρθε και άρχισε να με φιλάει στον κορμό του σώματος και να κατεβαίνει προς τα κάτω, αρχίζοντας ένα ωραίο καραμέλωμα αρχιδιών...
Μετά άρχισε ένα μέτριο τσιμπούκι (τον έπαιρνε μέχρι την μέση), που βελτίωσε μετά από δική μου παρότρυνση...
Στην συνέχεια αφού έγινα τούρμπο, της είπα να βάλει καπότα και με καβάλησε, με μέτρια συμμετοχή, κουνόντας κάπως νωχελικά το σώμα της...
Ακολούθησε η ιεραποστολική στάση, όπου είχε παθητική συμμετοχή και ψιλο απέφυγε τα φιλιά στο στόμα...
Μετά το πισωκολητό, όπου βογγούσε αλλά όχι δυνατά...
Για το τέλος έκανα αυτό που είχα βάλει στόχο από την αρχή...
Έβγαλα την καπότα, γονάτισα και της τον έδωσα στο στόμα, πράγμα που έκανε, παίρνοντάς τον όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας βεντούζα με τα χείλια της...
Μετά από κανένα 5 λεπτο ένοιωσα να χύνω λυτρωτικά, γεμίζοντας το στόμα της χύσια...
Τα πήρε όλα μέχρι τέλους και τα έφτυσε στο νιπτήρα...
Συμπερασματικά, αν πας για ένα καλό τελειωτικό τσιμπούκι θα σε αποζημιώσει, προσφέροντάς σου και μια καλή εμφάνιση...
Μπορεί να ξανα πήγαινα, αν δεν έβρισκα κάτι καλύτερο...

Αφού γδύ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DAMDIM100
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2.881
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού