Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωί στην Αθήνα για δουλειές και μου πετάχτηκαν τα μάτια με πιτσιρίκια που τα έχουν πετάξει έξω λογο καλοκαιριού πφφφ.. αν και Μιλφακιας με καυλωσαν τα μωράκια και μιας και ήμουν σε μέρη γνώριμα και μετά από μια γρήγορη καταδρομικη και διάβασμα καταλήγω στην μαρσελα , μωράκι πιπινι ήλιο καημενο με μικρό βυζακι κωλαράκι τρέλα και υπέροχη επιδερμίδα,καθαρη με τις κρεμουλες τις,και τα σέξι εσώρουχα της. Μπαίνει δωμάτιο χαμογελαστή και ευδιαθετη ξαπλώνει φιλάκια στο σώμα καυλωμενες ματιές πέρασμα προφυλακτικού και τσουπ τον πήρε στον στόμα μια πολύ ωραία υγρή αργή πιπα με βογγητά καυλας το απολαμβάνει πολύ.. παίχτηκαν 3στασεις με αργούς και γρήγορους ρυθμούς τελείωμα στα 4 να την βλέπω από τους καθρέφτες να λιώνει από καυλα. Και εμένα να γουστάρω πολύ που ξεδωσα από όλο αυτό το πρωινό, ήταν ότι καλύτερο και έτσι όπως το είχα στο μυαλό μου. Αν ξανά περάσω απο την περιοχή θα ξανά μπω σε επόμενη φάση είναι μια καλή επιλογή καθαρή και τίμια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού