Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
α) Ημερομηνία επίσκεψης κατά προσέγγιση, Πριν 2 ή τρείς Παρασκευές
β) Απογευματινή βάρδια,
γ) Τιμή 20€,
δ) Κορίνα,
ε) Καστανή Πετίτ Ρουμανίτσα με πονηρό ύφος και μικρά βυζάκια
στ) Παρασκευή απόγευμα και έτυχε να περνάω απο Αθήνα, οπότε δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό να περάσω απο Φυλής μπας και βρώ κάπου ν αδειάσω τ αρχίδια μου.
Δυστυχώς η Κορίνα του εν λόγω ιδρύματος είχε αντίθετη άποψη. Σαλονάρισμα καλό αν και ψιλοπιεστικό. Ο τσάτσος προμόταρε το γκομενάκι για σούπερ ντούπερ υπηρεσίες(πολυ καλή στο δωμάτιο κλπες παπαριές). Τουλάχιστον ρε φίλε πές απλά ότι είναι ωραίο το μωρό και νέο. Δίνω το μπλέ εισιτήριο και περιμένω. Αφού ξεπέταξε 2 συναγωνιστές στα γρήγορα , ήρθε σ εμενα. Αρχίζει μια πίπα πόνου, μετά ξεκινήσαμε στα 4 οπού η κοπέλα χαϊδευε τ αρχίδια μου μπας και τελειώσω ,αλλά η βαρεμάρα της ήταν αποκρουστική. Επειδή κατάλαβα ότι "ΔΕΝ", την έβαλα να μου τραβήξει μια μαλακία , όπου το κομοδίνο καθόταν απαθές και περισσότερο εγώ την έπαιζα και αυτή υπήρχε στο χώρο. Όπως ηταν λογικό, το καβλί μου μαράζωσε και της είπα "Άστο κούκλα".
Μετά απο αυτό το μ@λ@κισμενο τσαντίστηκε και μου απάντησε "Αν δεν σου σηκώνεται δεν φταίω!" και φεύγει τσαντισμένη. Για την ιστορία πήγα στο studio238 στη βουλιαγμένης και βρήκα μια ασχημούλα νταρντανοπιτσιρικα που έχυσα στο 10λεπτο το πολύ(ήταν ότι δεν μου σηκωνότανε)

Συμπέρασμα: Μαύρο ,θα πετάξετε τα λεφτά σας στα σκουπίδια, όχι μόνο ότι είναι άπειρη ,αλλά είναι και κουτοπόνηρη.
Υγ: Δεν έχω πολύ χρόνο για να γράφω κριτικές, αλλά τέτοια συμπεριφορά δεν θα την χάριζα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.167
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, giorgiodelafuentes2 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2022
Αυτό το πονηρό υφακι είδα και εγώ και έγινα καπνός αλλά δεν λέει κ σαν παρουσία γενικά.......
review reaction 1 Ημεδαπος , bourdeliaris82, claimain
09 Ιουλίου, 2022
να πω οτι δεν τα χουμε γράψει....
review reaction 1 Ημεδαπος , bourdeliaris82, claimain
10 Ιουλίου, 2022
απορω πως πατε και δινετε φραγκα για κατι τετοια σαμιαμιδια οπως αυτη, η αννα(μαρια) του ιδιου οικου η' η νελλυ απο το 109.
οχι απλα δε βλεπονται, αλλα κανει μπαμ οτι δεν κανουν για τετοια πραγματα απο το σαλονι κιολας.
review reaction 1 Arxontas tou skotous, Ημεδαπος
10 Ιουλίου, 2022
Είναι αλεπο-κούναβο μακριά.
11 Ιουλίου, 2022
Γενικά τα κεντρικά της Φυλής είναι προς αποφυγή.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5