Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού έκανα το δρομολόγιο Π.Φάληρο-Καλλιθέα-Κέντρο μέσα στους 35βαθμούς ευτυχώς με την παρέα του κλιματιστικού στο αυτοκίνητο,
είπα να περάσω από την Σάσα που την είχα δει πριν 2 βδομάδες στο σαλόνι του ίδιου οίκου.

Η Σάσα είναι μια κοπέλα με ξανθά μαλλιά τα οποία είχε πιασμένα πάνω αλογοουρά, μοντελέ κορμί με πολύ απαλό δέρμα, 1,5άρια βυζάκια.
Το σαλονάρισμα της είναι βαριεστημένο θα λέγαμε, μου είπε η ίδια το πρόγραμμα της, αλλά χωρίς να έχει μία έξτρα δόση πουτανιάς... Μιλάει καλά Ελληνικά.

Τέλος πάντων, είχα κάποιες πληροφορίες για το μωράκι, οπότε έδωσα το μπλε και πέρασα.

Το δωμάτιο ακριβώς δίπλα από το σαλόνι, σκοτεινό και χωρίς κλιματιστικό παρά μόνο με έναν μεγάλο ανεμιστήρα.
Γδύθηκα, φρεσκαρίστηκα στα γρήγορα και δεν άργησε να έρθει. Πιάσαμε λίγο την κουβέντα και μου είπε πως είναι από Ρωσσία.

Ήρθε δίπλα μου και ξεκίνησε φιλάκια από τον λαιμό μέχρι κάτω ενώ μου τον έπαιζε και τον έτριβε ανάμεσα στα βυζιά της.
Εγώ της χάιδευα το κωλαράκι και τα μπουτάκια και είχε καταφέρει να μου τον σηκώσει σε ικανοποιητικό βαθμό.

"Πολλές καύλες ε;" μου λέει.

Μου περνάει προφυλακτικό και ξεκινάει μία μέτρια προς καλή πίπα που τον έβαζε μέχρι την μέση με κάποιες μικρές προσπάθειες για deepthroat, ενώ τον έβγαζε και από το στοματάκι της
και έγλειφε από κάτω μέχρι πάνω τον κορμό. Καλής διάρκειας πίπα και δεν βιάστηκε να προχωρήσουμε.

Την βάζω ιεραποστολικό, και μπάινω μέσα της σε μέτριους προς υψηλούς ρυθμούς. Μέτρια συμμετοχή, αυτό που με χάλασε είναι ότι δεν σε κοιτάει στο ιεραποστολικό όπως αναφέρει και η άλλη κριτική που υπάρχει για την κοπέλα, αλλά είναι ευλύγιστη και έπαιξα σε διάφορες εναλλαγές με τα ποδαράκια της.

Την γύρισα στα τέσσερα και στήθηκε με τα πόδια ενωμένα. Την είχα αρπάξει από το κωλαράκι και είχα βρει ρυθμό.
Μετέπειτα μου σήκωσε και όλο τον κορμό της προς τα πάνω και την έπιασα από τους ώμους.
Το τελείωμα ήρθε αβίαστα και έμεινα μέσα της μέχρι να στραγγίξω.

Έκατσε 2-3 λεπτά ακόμα και είπαμε διάφορα, μου έδωσε ένα φιλί στο στήθος και με χαιρέτησε γιατί την περίμενε συναγωνιστής στο σαλόνι.

Συνοπτικά- καλό μοντελέ κορμί, απαλό δερματάκι, ευλύγιστα ποδαράκια καθαρή και ευγενική.
Λίγο τυπική στον αγώνα, μέτριο δωμάτιο. Ίσως αν περάσεις καμιά φορά ακόμα φτιάξει λίγο και γίνει πιο ζεστή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, Ημεδαπος , koutavoulias και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2022
Αυτή δεν είναι που λέει και για ποδολαγνεια στο σαλόνι;
review reaction 1 Helluvatime
07 Ιουλίου, 2022
@Διανοούμενος Ναι μεταλλικέ αδερφέ μου.
07 Ιουλίου, 2022
Ωραια κριτικη...
Η Σασα χρονια τωρα ειναι απο τα ωραιοτερα-μη σου πω το ωραιοτερο-κορμια της Φυλης και περιξ.
Νομιζω εχει ξεκινησει απο το 2015
Στην πολυ αρχη της την ειχα παρει χωρις να σημειωσω κατι το φοβερο
Καθε που τη συναντουσα στις τσαρκες προσπερνουσα με τη σκεψη οτι ειναι "μια απο τα ιδια,οχι κατι wow"
Ωστοσο την ξαναπηρα καπου στο 2020 και μου εκανε φοβερη εντυπωση στα σημεια:
Καλυτερη πιπα πιο θερμη στο δωματιο περισσοτερος χρονος
Σα συνολο θα λεγα πως η κοπελα ειναι πολυ καλυτερη απο την εικονα της στο σαλονι.
Βαζω θετικο προσημο μια και σπανιζουν οι περιπτωσεις που μια κοπελα γινεται καλυτερη στο περασμα του χρονου και στο...δωματιο!
T
troubaman
review reaction 1 The Keeper, Helluvatime
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3