Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε 20 Ιούνιου, αφού είχα πληροφορηθεί ότι γύρισε πάλι η Ειρήνη βρήκα ένα σοβαρό λόγο να κατέβω στην αποδεκατισμένη Φυλής που δυστυχώς έχει καταντήσει έτσι.Η Ειρήνη είναι μια μελαχρινή πολύ όμορφη κοπέλα με ωραιότατο χαμόγελο.
Έτσι πλήρωσα πήγα δωμάτιο καί μετά από λίγο ήρθε η Κοπέλα χαμογελαστή ευδιάθετη μιλήσαμε λίγο κάποιες τυπικές κουβέντες εκανε κάποια λίγα προκαταρκτικά στη συνέχεια με ρώτησε πώς ήθελα τσιμπούκι της είπα με προφυλακτικό το τσιμπούκι της καλό.
Μετά με ρώτησε θες πίσω της λέω καλύτερα ιεραποστολικό όπου προχωρήσαμε το μουνι είχε καλή αίσθηση και η κοπέλα συμμετείχε πολύ καλά μετά από λίγο τελείωσα με χαιρέτησε και αποχώρησε.
Γενικότερα ήταν μια αρκετά καλή επίσκεψη σε μια πολύ όμορφη κοπέλα έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε μια περίοδο που επιλογές δεν υπάρχουν βλέπουμε τις ίδιες και τις ίδιες κοπέλες παντού φυλής Φώκαιας Διδύμου μάλιστα κάποιες έχουν κλείσει 8-10χρονια.
Πάλι καλά που επέστρεψε η Ειρήνη μια αξιόλογη παρουσία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2022
παρα πολυ καλη επιστροφη και επειδη δεν ειμαι κωλακιας αν δε μου το ζητησει η αλλη, ειναι απο τις ελαχιστες που εχω τιμησει το κωλι της.
μου θημησες παλιες καλες εποχες, που επαιζε μπαλα στα πρωτα μονα φωκαιας.
review reaction 1 Διανοούμενος
05 Ιουλίου, 2022
η συγκεκριμένη θυμάμαι έδινε και κώλο όταν ήταν στο φωκαίας 9 παραδίπλα... τώρα δίνει;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2