Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από πληροφορίες συναγωνιστή επισκέφτηκα τη Μικαέλα για την πίπα της. Η τσατσά στον οίκο όλα τα λεφτά καθώς πιάσαμε την πάρλα και ήταν τρομερή με ωραίες ατάκες κ μάλιστα της την ψιλοεπεσα κ ολας λίγο με ευγενικό τρόπο, αν και μεγάλη ήταν πολύ ευχάριστη παρουσία! Η Μικαέλα ψιλοκαλη παρουσία μελαχρινή με γυαλακια και ωραίο κορμάκι! Παίρνει όντως πιπαρες και με είχε κάνει τούρμπο αλλά κάτι τα 5 ουίσκι που είχα πιει πριν κάτι ότι ήταν η πρώτη φορά κάτι οι ψιλοψευτικες κραυγές Καυλας που κ καλά έκανε δε Μ άφησαν να χύσω. Θα δοκιμάσω και άλλη φορά πιο νηφάλιος για πιο εμπεριστατωμένη άποψη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μικαέλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, Argiref, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2022
Ποτό και οδήγηση είναι όπως το ποτό και σεξ....δεν πάνε μαζί!
review reaction 1 livaja
04 Ιουλίου, 2022
Καί ἐγώ ποὺ νόμισα λόγω τίτλου ὅτι ἔρριξες τὴν τσατσά! Ἄι στό καλό!
review reaction 1 livaja
04 Ιουλίου, 2022
Χαχαχα όχι απλά ήταν γαμάτη και έπαιξε λίγη καυλαντα. Ο τίτλος απλά γιατί περισσότερο στο τέλος μου έμεινε το γελοίο με την τσατσά παρά η συνεύρεση με τη νεαρά (όχι ότι ήταν κακή)
review reaction 3 hornyasfuck
05 Ιουλίου, 2022
Με βοηθησε η κριτικη σου.γυαλια καυλωτικα μυωπιας.τα φοραει και σου παιρνει πιπα ολο μεσα.κωλαρα σφιχτη γυμνασμενη στρογγυλη πετρα.την τρελανα στα κωλοχαστουκα. Τελεια στη συμμετοχη στο σεξ και στα προκαταταρκτικα.ειπα στην ξανθια τσατσα οτι θα κανω κριτικη και θα πω τα καλυτερα.το ειπα και το εκανα φιλοι γαμιαδες!
review reaction 1 livaja
06 Ιουλίου, 2022
Ναι σε γενικές γραμμές μου άφησε πολύ καλή εντύπωση η Μικαέλα. Εγώ απλά όταν πίνω δε μπορώ να χύσω.. θα ξαναπαω σίγουρα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5