Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Η αλήθεια είναι ότι εκείνη την ημέρα ήθελα να γαμησω κωλο. Έπειτα από σκέψη αποφάσισα να επισκεφτώ την Τάνια για την οποία είχα ακούσει καλά λόγια για την πίπα και την συμμετοχή της. Το δωμάτιο κομπλέ χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο. Μετά από περίπου ένα 10λεπτο αναμονής ήρθε γυμνη η θεία Τάνια και άρχισε τα γλωσσοφιλα αμέσως. Μετα από μερικές εισαγωγικές κουβέντες άρχισε την πίπα. Ομολογουμένως η εμπειρια φαίνεται. Χωρίς χέρι ,αρκετά βαθιά με μπόλικα φτυσιματα. Πραγματικά αν δεν ήθελα να γαμησω κωλο θα της έλεγα να με τελειώσει έτσι. Μετά από ένα 4λεπτο της είπα να στηθεί . Μπήκα μέσα στην τρύπα (στην οποία είχε βάλει πολύ τζελ) και για περίπου ένα 5λεπτο έδινα πόνο. Βγήκα,έβγαλα σκούφο και της τα έδωσα όλα στο στόμα. Της ξέφυγε λίγο αλλά προσωπικά δεν με χαλάει και ιδιαίτερα. Έπειτα πήγε νιπτήρα και τα έφτυσε. Έδωσε ένα τελευταίο φιλί στο λαιμό και έφυγε.
Το αστείο είναι ότι ακριβώς την στιγμή που έχυνα χτύπησε η υπηρεσία. Εκεί η θεία σαν να γουρλωσε τα μάτια της λες και ήθελε να πει κάτι ενώ ταυτόχρονα ρουφαγε τα χυσια μου.Δεν ξέρω αλλά ήθελα να γελάσω εκεινη την στιγμή
Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω μαζί της,ίσως αν βρεθώ στην ευρύτερη περιοχή και δεν βρω κάτι καλύτερο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2022
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
259
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 anthotypos, Conan, Paliotsarkadoros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού