Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις διάβασα για την επιστροφή της Ευας , με την πρώτη ευκαιρία έτρεξα να την συναντήσω μιας και ήταν κάποτε το στανταρακι μου στους οίκους μετα απο βραδινή έξοδο από την εποχή που δούλευε στο Ευνειδων 5 στο γκαζι και μετέπειτα Κωνσταντινουπόλεως 166Β. Από εμφάνιση ειναι ιδια και απαράλλακτη , με πιο εντονο μαύρισμα κ στο πρόσωπο ελάχιστη διαφορα. Μολις μπηκε η κοπελα στο δωματιο κ μετα το ελάχιστο σοσιαλ μετα απο τοσο καιρο ,βουρ στο παιχνιδι....της εβγαλα τα εσώρουχα κ μετα τα πρωτα γλωσσοφιλα μου ξεκίνησε μια βασανιστηκη και αργη πιπα όπως παλια.
Μετα ηρθε η ωρα να ανεβω εγω απο πανω κ μετα απο λιγα φιλακια αρχισα να της γλυφω το λαιμο και κατεβηκα στις ρογες της που ανταποκρινονται μετα απο λιγο κ την εγλυφα μεχρι να φτασω στο νινακι της, οπου το περοποηθηκα λιγο και αυτο. Μην μπορώντας να κρατησω αλλο τις καυλες μου , μου περασε το προφυλακτικο με το στομα της και καναμε μια μονο σταση ιεραποστολικα να βλεπω την οπτασία κ κατεθεσα μεγαλης ποσοτητος υγρου πυρ στη καποτα. Μετα το τελός πιασαμε την κουβεντα για τα παλια κ γενικα θέματα με την βρωμερή τσατσα να μας διακόπτει χτυπώντας την πορτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
2.361
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, spipis71, The Keeper και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού