Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το Αστέρι ακούει στο όνομα Ιρινα. Μία νέα κοπέλα 27 ετών είπε με μοντελέ σωματάκι ωραίο κωλαράκι και σχετικά μικρό βυζί.Οι λάτρες των μοντελέ σωμάτων και του ωραίου κώλου θα περάσουν......οι δε λάτρες των μεγάλων βυζιών και πιασιμάτων θα προσπεράσουν!!! Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και άρχισαν τα χουφτωματα στα όρθια με πολύ όρεξη από την πλευρά της. Πέσαμε στο κρεβατι κ άρχισε να με φιλάει στο λαιμό σώμα κ κατεβαινοντας στο εργαλείο άρχισε ένα τέλειο καραμέλωμα στα @@@@ με ποιοτητα διάρκεια και τέχνη. Με έκανε τούρμπο! Η κοπέλα το εχει !Αυτό είναι το δυνατο της χαρτί στο ματς!! Πέρασμα προφυλακτικό με 1 λεπτό πιπα κ καβαλημα μετα απο δική μου παρότρυνση.χοροπηδαγε πανω μου και έβγαζε κραυγές. Μετά τη γυρίζω στα 4 στην άκρη του κρεβατιού κ εγώ όρθιος και μου φέρνει την κωλαρα της κ τις τρυπούλες της πιάτο! Αρχίζω να φουρνίζω τη μουνάρα της αργά στην αρχή κ τερμάτισμα τις ταχύτητες μετά! Αυτή άρχισε να βογκαει δυνατά κ έπιανε τα σεντόνια και τα εσφιγκε κ κάτι έλεγε στα Ρώσικα από την καύλα....μετά από πηδημα σε αυτή τη στάση ήρθε το happy end εντός προφυλακτικού μέσα στη μουνάρα της. Η 2τσα χτύπησε μια φορά πόρτα κ η κοπέλα ειπε ολα οκ. Συμπεριφορά άψογη φιλική επαγγελματική κ με πολύ όρεξη δεν βιάζεται και προσπαθεί για να περασει καλα ο πελάτης. Πιστεύω θα πάει πολύ καλά αν συνεχίσει βέβαια έτσι....Κρίμα που δεν δίνει κωλο γιατί θα επερνε όλο το μαρούλι της περιοχής!! Αυτά από μένα καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.456
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rdeliaris23, Επιρρεπής, nick9x και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2022
νταξει... Οχι και νέο αστέρι η Ειρήνη/Στέλλα, χρόνια τώρα γνωστή για τις καλέ; γειά υπηρεσίες της
26 Ιουνίου, 2022
νταξει.... οχι και νέο αστέρι η Ειρήνη/Στέλλα, χρόνια τώρα γνωστή για τις καλές υπηρεσίες της
review reaction 1 Ημεδαπος , Arxontas tou skotous
14 Νοεμβρίου, 2022
οντως αυτη εχει καλες κριτικες γενικα οποτε καλη επιλογη,την ειχα δει και εγω στο σαλοναρισμα και ηταν ευγενικη κοπελα
J
jemau
review reaction 1 Arxontas tou skotous
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3