Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
πρωινη βαρδια στις 12/8



η κοπελα...ναταλι απο μολδαβια λεει.

καστανο με καλο κορμι,μικρο καλοσχηματισμενο βυζακι.καλο προσωπο.

νεαρη 19-22 χρονων.



ερχεται στο δωματιο και αρχιζει να τον χαιδευει για να ξυπνησει...οσο κανει αυτο τα ψιλολεμε-συστηνομαστε να σπασει ο παγος.



-δεν ειμαι καλα μου λεει...δεν εχει δουλεια.

-μα γιατι αφου εισαι τοσο ομορφη..

-πολλοι μαλακες λεει.ερχονται και φευγουν.

-την γαμησαμε,σκεφτηκα,πεσαμε σε μαλακισμενο.κοιτα να δεις της λεω αν εισαι καλη θα εχεις κοσμ.



φοραει το σκουφι κ αρχιζει την πιπα.μετρια πραγματα μεχρι που...



εχοντας ρουφηξει 5-6 ποντους μου τραβαει μια δαγκωνια στον πουτσο που εχασα το φως μου.

τι κανεις της λεω.δεν απαντα κ με κοιτα σαν κουταβι.μην ξαναγινει την προειδοποιω.



ξανα πιπα λοιπον κ μετα απο λιγο παλι γαγκωμα ακομα πιο δυνατο.πεθανα στον πονο...



αλλη μια μαλακια της λεω και σε αρχιζω στις μπουνιες.



βγαζει τον πουτσο απο το στομα...τον ακουμπα στα χειλη της και μου δειχνει τα δοντια της κανοντας μου αγριαδα...



σε εχει δειρει ποτε πελατης την ρωταω?

οχι.



τελος της λεω σηκω φυγε γιατι θα σε πλακωσω στο ξυλο με τις μαλακιες που κανεις.



προσπαθουσε τοτε να με κρατησει στο κρεβατι εχοντας παρει υφος κλαμενου μουνιου.



την σπρωχνω μακρια,αρχιζω να ντυνομαι κ ευγενικα αλλα με την δεουσα αυστηροτητα την αρχιζω..



ποιος σου ειπε να δαγκωνεις τον πουτσο?



αν σκιστει η καποτα?δεν σκιζεταια απαντα το οργιο.



αν μου κανεις σημαδι...μελανια...κοψιμο πως θα παω στην κοπελα μου της λεω(αυτα με συνοδεια της απαραιτητης χριστοπαναγειας).



βγαινω εξω ακουει τα αναλογα κ η τσατσα η οποια σωστα της λεει οτι δεν εκανε σωστα κ αυτο ειναι δικη της ευθυνη.



ζηταω το 20αρικο πισω...μου το δινει χωρις καμμια αντιρρηση.



την ξανακατσιαδιαζω,της τονιζω οτι μαλακιζεται για αυτο δεν εχει δουλεια και φευγω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Τιμημένος
Εγγραφή:
7 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
19
Πόντοι:
6.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού