Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ήμουν απόλυτα συνειδητοποιημένος για την έκβαση της συνεδρίας, απλά πέρασα για να έχω πλέον και προσωπική άποψη, για μία φορά και τέλος.
Η Άννα Μαρία λοιπόν, αν και την έχουν δει οι περισσότεροι, είναι μια μαυρομάλλα Ρουμάνα, αδύνατη και πολύ κοντή. Με ωραίο κωλαράκι, 2άρια βυζιά ΠΟΛΥ πεσμένα και σχετικά καλή φάτσα.
Ο τσάτσος ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό -τελειωτικό και πρωκτικό (χαχα).

Παίρνω δωμάτιο και μέχρι να φρεσκαριστώ έρχεται πάνω στην ώρα η κοπέλα ενώ είχα κάτσει κάτω από το κλιματιστικό για να δροσιστώ.
Λίγο σόσιαλ, και με ρωτάει πως θέλω το στοματικό. Της είπα να βάλει καπότα, γιατί αν έβαζε δόντι, που πράγματι είχε λίγο, δεν θα μου σηκωνόταν ποτέ. Τουλάχιστον με την χοντρή καπότα του μπουρδέλου γλιτώνεις τον πόνο. Ξεκινάει μία πίπα μέτρια με δόντι, ενώ της χούφτωνα το κωλαράκι.
Μου άνοιξε τα πόδια και έπαιξα με το μουνάκι της, ενώ είχε στηθεί στο πλάι έπαιξα και με την κωλοτρυπίδα της, και όταν έβαλα λίγο δάχτυλο στον πάτο της μου είπε όχι εκεί, χωρίς να τραβηχτεί.
Βέβαια, είχα καταλάβει ότι το καυλί μου δεν πρόκειται να έμπαινε εκεί μέσα οπότε ξέχασα και το πρωκτικό, αλλά είπαμε ήμουν έτοιμος για όλα.

Την έστησα ιεραποστολικό και την κάρφωσα σε μέτριους και δυνατούς ρυθμούς. Είχε κλείσει τα μάτια και βόγγαγε.
Είναι πολύ μικροσκοπική και οι πατούσες τις εύκολα ακουμπάγανε πάνω στο στήθος μου. Την κάρφωσα για αρκετή ώρα έτσι και της είπα να γυρίσει στα τέσσερα.
Εκεί μου τα χάλασε αφού δεν ήθελε να στηθεί σωστά και δεν μπορούσα ούτε να δώσω ρυθμό αλλά ούτε και να μπω σωστά.
Της είπα να κατέβει λίγο και της πίεζα ελαφρώς την μέση μπας και την σπάσει. Λίγα πράγματα...

Αφού δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω έτσι, την γυρνάω και της λέω να με τελειώσει με το χέρι της.
Ξεκίνησε μία μαλακία, ενώ το βλέμμα της ήταν καρφωμένο μόνο στην πούτσα μου.
Έκανα focus, έπιασα και λίγο μπουτάκι και κατάφερα να τελειώσω.

Προφανώς και η κοπέλα δεν κάνει σχεδόν για τίποτα. Δεν είναι αγενής,αφού δεν υπήρξε και λόγος να είναι, αλλά οι υπηρεσίες είναι κάτω του μετρίου.
Η πίπα μέτρια, το στήσιμο στα τέσσερα απαράδεκτο ενώ προφανώς και δεν έκανα κίνηση για πρωκτικό γιατί θα έφευγα άχυστος.

Σίγουρα μία συνεδρία που δεν πρόκειται να επαναλάβω, αλλά τουλάχιστον όταν πας και ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις δεν φεύγεις με νεύρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Επιρρεπής, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2022
ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΟΛΑΡΑ
review reaction 1 Ημεδαπος , Sterg1967, Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος
18 Ιουνίου, 2022
Μακρια φόλα.
review reaction 1 Sterg1967
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2