Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινη επισκεψη το απόγευμα για κωλαρακι Φυλής.Μπαίνω Άννα Μπέλλα, η τσα 2 όντως φάτσα αντιπαθητική, κάπνιζε και μύριζε όλος ο τόπος. Μόνος μου στο σαλόνι, γενικά λίγος κόσμος, ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.
Βγαίνει η μικρή κάπως ανναμενη ,ειχε μανουριασει αποσο καταλαβα με τον προηγουμενο, φορούσε ένα στριγκακι και το ένα μουνοχειλο έβγαινε από το πλάι.Οντως εχει πολυ μεγαλα μουνοχειλα. Μου λέει θα περάσεις; Θα δω σε λίγο λέω.
Φεύγω, πάω για Κατερίνα, κάτι δεν μου αρέσει σε αυτή την κοπέλα, έχει παχύνει και λίγο μου φαίνεται. Ξαναγυρναω , δεν είχε μπει άλλος, δίνω το μπλε και περνάω στο μέσα δωμάτιο που έχει και ντουζιέρα .
Η συνέχεια είχε μόνο πίπα και κωλο. Για την πίπα έχουν πει. Κωλαρακι μικρό, σφιχτό αλλά όσο πρέπει βαθύ για να τον παίρνει ολον. Και δεν είναι μικρός. Δεν την ζορισα σε ρυθμο , αλλά έμπαινα βαθιά και έμενα εκεί. Δεν τραβήχτηκε καθόλου. Τελείωμα στο στοματακι της. Μετα εκανα το ντουσακι μου (ειχα μαζι μου δικια μου μικρη πετσετα) , ετοιμαστηκα και γεια σας.
Η τσα δεν ενοχλησε καθολου.Χρονος γυρω στα 12 λεπτα.
Δεν τα έκλαψα τα 20. 3η φορά που την παίρνω. Πρώτη όταν είχε εμφανιστεί, δεύτερη μόνο πίπα, τώρα και κωλαρακι.
Γενικα νομιζω, οτι σους περισσοτερους οικους οταν δεν εχει κοσμο ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα και οι κοπελες εινα και αυτες πιο δοτικες. Βεβαια ετσι θα επρεπε να ειναι ολες τις ωρες, αλλα μαλλον καπου στρεσαρωνται. Γιαυτο εγω οσο μπορω διαλεγω ωρες μη αιχμης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναμπέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2.882
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, Thanosm(2) και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2022
Συναγωνιστή έχει ωραία αίσθηση η κωλοτρυπίδα της και το ότι κάθεται και τον τρώει μέχρι την ρίζα είναι στα υπέρ της κατά τα λοιπά η συμμετοχή της είναι σχεδόν μηδενική με την έννοια ότι δεν βρίσκεται στο δωμάτιο αλλά "ταξιδεύει" άλλου!
review reaction 1 Διανοούμενος
14 Ιουνίου, 2022
Συμφωνώ.Γι'αυτό και το ίσως στο αν θα ξαναπάω. Τρεις φορές φτάνει νομίζω. Ότι ήταν να πάρω το πήρα
review reaction 1 Agisilaos Mac Duck
15 Ιουνίου, 2022
Θέλει θράσος και γενικά να είσαι αναίσθητος για να την πηδήξεις !! Εύγε !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3