Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Είχα πάει μερικές φορές με την Αναμπέλ όταν εργαζόταν στην Ιάσωνος 32, στο Μεταξουργείο. Πολλοί από εδώ την ξέρετε.
Ξανθιά ομορφούλα, με petite σωματάκι και ωραίο πρόγραμμα, πάντα θεωρούσα πως αδικούταν να δουλεύει με τόσα λίγα
χρήματα. Όταν έμαθα πως πήρε μετάθεση στην Φυλής (κάποιες μέρες είναι και στο νούμερο 59), είπα να περάσω μια βόλτα
και ήλπιζα πως θα την βρω ανανεωμένη, τώρα που είχε λιγότερη και καλύτερη πελατεία.

Μπήκε στο δωμάτιο και πιάσαμε λίγο την συζήτηση, με σχετική άνεση χρόνου. Δεν βιάστηκε να με βάλει κάτω για να με ξεπετάξει,
αυτό οφείλω να το αναγνωρίσω. Ξαπλώσαμε και αρχίσαμε τα φιλιά, καθώς αυτή με χούφτωνε και μου έπαιζε τον πούτσο.
Εκεί, που λέτε, που άρχισε να μου παίρνει πίπα, και ενώ όλα έδειχναν πως η συνεύρεση μαζί της θα πήγαινε πένα, ακούγονται κάτι
φωνές απ' το σαλόνι. Η τσατσά τσακωνόταν με έναν πελάτη. Η τύπισσα σηκώνετε απ' το κρεβάτι, με παρατάει στα κρύα του λουτρού,
ανοίγει την πόρτα και στέκετε εκεί, με την πόρτα ορθάνοιχτη για κανα λεπτό, να δει τι παίζει Ντροπή Από ό,τι κατάλαβα τον ήξερε,
αυτός κάπου δεν τα είχε βρει μαζί της και η υπηρεσία δεν τον άφηνε να περάσει.

Η Αναμπέλ κλείνει την πόρτα, γυρνάει πίσω και συνεχίζει την πίπα, χωρίς να κάνει κάτι για ''να σπάσει λίγο τον πάγο''. Κεφάλι σε τοίχο! Εγώ, όπως είναι
λογικό και επόμενο, αισθανόμουν τερμα άβολα με την όλη φάση και προφανώς δεν μπορούσα να λειτουργήσω κάτω από αυτές τις συνθήκες! Money Mouth
Από εκεί και πέρα όλη η υπόλοιπη συνεύρεση κύλισε απαίσια, με αυτήν από μεριάς της να μην χάνει ευκαιρία να μου δείχνει πόσο έχει σπαστεί.
Τι σχόλια έκανε για το ότι δυσκολεύτηκα να βγάλω το κούμπωμα απ' το σουτιέν της, τι μου παραπονιόταν που της είπα να ανέβει πάνω μου,
στραβοκοίταγε και ξεφύσαγε όλη την ώρα... Με τα πολλά, πολλά την έστειλα και ησύχασα!

Είναι πολύ λογικό να σπάστηκε με αυτό το απρόοπτο, και φυσικά και το κατανοώ, αλλά εφόσον εγώ δεν έφταιγα σε κάτι, έπρεπε να σεβαστεί
το γεγονός πως την έχω πληρώσει για τον χρόνο της και πως έχω και εγώ μια ψυχολογία! Εάν δεν μπορούσε να με κάνει να αισθανθώ βολικά
(που είναι η γαμημένη δουλειά της...), τουλάχιστον μπορούσε να μην ξεσπάσει πάνω σε εμένα... Πλήρη ασέβεια στον πελάτη!

Μου έβγαλε μια πολύ κακή πτυχή του χαρακτήρα της, για αυτό και δεν πρόκειται να υπάρξει άλλη φορά μαζί της!
Σημασία δεν έχει ένα ελεύθερο τσιμπούκι, αλλά πόσο η πόρνη είναι ικανή να καταλάβει το πως αισθάνεσαι και να φερθεί ανάλογα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναμπέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΒΑΚΧΙΚΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
257
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, lolos666, giorgiodelafuentes2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού