Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από κανένα 40λεπτο τσάρκας στα ευωδιαστά στενά της Κολωνού και Μεγάλου Αλεξάνδρου και αφού τις είχα δει όλες,
ξεχώρισα 3 μόνο κοπέλες. Η μία τελείωνε σύντομα την βάρδια της ενώ οι άλλες δύο ήταν μέχρι τις 12.

Τελικά αποφάσισα να περάσω με την Νικόλ στο Μ.Αλεξάνδρου 21.
Η Νικόλ, έχει δουλέψει όπως με ενημέρωσαν οι μύστες μου και στα Ιάσονος20 -Κολωνού23- Ιάσονος 37.

Είναι μία κοπέλα μετρίου αναστήματος, με ωραίο κορμί, σφιχτό, φλατ κοιλίτσα, πολύ ωραίο κωλαράκι και 1,5άρια βυζάκια.
Είναι 23 χρονών από Ρουμάνια, με λευκό δέρμα, ένα μεγάλο τατού στο μπούτι και μαύρο μαλλί που το πιάνει αλογοούρα πίσω.
Στο πρόσωπο δεν είναι άσχημη, είναι ναι μεν σκληρό, αλλά δεν θα μπω στον κόπο να περιγράψω άλλο γιατί το πρόσωπο είναι καθαρά υποκειμενικό.
Μένουμε στο ότι είχε το καλύτερο κορμί που είδα σε Κολωνού και Μ.Αλεξάνδρου στην απογευματινή.

Στο σαλόνι έπαιζε πολύ δυνατά μουσική και Χριστουγεννιάτικα λαμπιόνια αναβόσβηναν έντονα σε σημείο ζαλάδας και επιληψίας.
Ο τσάτσος μου είπε για απλό πρόγραμμα στα 10€ και έτσι έδωσα το κόκκινο και πέρασα δωμάτιο.
Κατασκότεινο, με κόκκινο φωτεισμό και μία γόπα μέσα στον νιπτήρα. Κρεμάστρα για τα ρούχα δεν υπήρχε οπότε τα έβαλα προσεχτικά πάνω σε μία καρέκλα.
Φρεσκαρίστηκα και μετά από λίγο ήρθε η Νικόλ η οποία κάνει μπάνιο από ότι άκουσα μετά από κάθε πελάτη, ήταν όντως καθαρή η κοπέλα.

Πιάνουμε λίγο social μιας και μιλάει Ελληνικά και ξεκίνησε να μου τον παίζει ενώ εγώ άρχισα να την χουφτώνω παντού μιας και ήρθε και έκατσε στο πλάι.
Δάχτυλα δεν δέχτηκα, το είπε τόσο ευγενικά όμως που προσπεράστηκε την ίδια στιγμή.

Όταν μου σηκώθηκε της είπα να βάλει προφυλακτικό και ξεκίνησε μία σχετικά καλή πίπα με μεράκι θα έλεγα.
Έκανε κάτι απότομες αυξομειώσεις ρυθμού και ενώ την χούφωνα μου άνοιγε τα πόδια της ή παραμέριζε τα χέρια της για να μπορώ να φτάνω εκεί που θέλω.

Την στήνω ιεραποστολικό αφού πασάλειψε με τζελ το καυλί μου και μπάινω, σχετικά μέτρια η αίσθηση και λόγω τζελ αλλά μιας και δεν είναι από τις πιο στενές.
Διάφορες εναλλαγές στο ιεραποστολικό με αυτήν να παίζει με τα νύχια της στην πλάτη μου, να της γλείφω τον λαιμό και τα βυζιά αλλά και έντονο eye contact.
Μου λέει, "Θέλεις στο πλάι;"
Χάζος είμαι να μην θέλω;
Γυρνάει στα αριστερά,στήνει το κωλαράκι της στο πλάι, της είχα πιάσει το δεξί πόδι στο αέρα και περνάω το δικό μου πάνω από το αριστερό δικό της.
Συνεχίζω σε αυτήν την στάση αλλά επειδή δεν με έβλεπα (ούτε και αυτή) να τελειώνω, μου λέει έλα κάτσε κάτω να σε τελειώσω με το χέρι.

Εδώ να πω πως δεν φάνηκε καθόλου βιαστική, καθόλου ανυπόμονη και αυτή η συμπεριφορά που αντιμετώπισα από εκείνη την στιγμή μέχρι το τέλος της συνεδρίας, είναι ο λόγος που θέλω να την ξαναδώ πιο ξεκούραστος.

Με ρώτησε αν θέλω να μου βγάλει την καπότα, και ξεκίνησε ένα handjob που με ρώταγε πως μου αρέσει.
Της έδινα οδηγίες που ακολουθούσε και κάποια στιγμή πήρε και το λιπαντικό.
Πάλι στο πλάι μου, έτσι όπως είχαμε ξεκινήσει.
Μου άνοιξε σε μία στιγμή και τα πόδια και έπαιζα με το μουνάκι της...
Καθώς ένοιωθα το τέλος να έρχεται, αρπάζω την κωλάρα της προς το μέρος μου και είχα σφιχτά στην αγκαλιά μου τα δύο κωλομάγουλά της.
Το τέλος ήρθε μέσα από τα δυνατά μου βογγητά ενώ εκείνη μου έλεγε τα δικά της την ώρα που έχυνα.

Στο δωμάτιο έκατσε 12-13' χωρίς ενόχληση, πλύθηκα και της είπα πως θα περάσω σίγουρα να την ξαναδώ.
Ευγενική , δεκτική, με ωραίο κορμί, καθαρή και μου έδειξε ότι ήθελε να φύγω ικανοποιημένος.

Όταν ντυνόμουν την άκουγα μέσα που έκανε μπάνιο.
Την επόμενη φορά θα γίνει πόλεμος με δαύτην...


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, giorgiodelafuentes2, Kostas(3) και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού