Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην περιοχη δεν εχω πολυτσαρκαρει, λογω του οτι ειμαι πιο πολυ φαν των 3φ.
ενω εχω περασει καποιες φορες, ποτε δεν ειχα μπει στα ενδοτερα με καποια κοπελα.
ισως επειδη παντα περναγα απογευματινες ωρες και δε μου εκανε καμια σαν εμφανιση.
ενεκα δουλειας λοιπον (που'σαι ρε βορδελε γκαμο τι ποτανα μο γκαμο μεσα ?) ετυχε και περασα στην πρωϊνη βαρδια και πετυχα τη φημισμενη αντριανα.
βγηκε και αυτοπαρουσιαστηκε μονη της λογω δωματιου που ειχε, ενω περιμεναμε 3 ατομα συνολικα.

ειναι μετριου αναστηματος, καστανη με μαλλι μεχρι ωμους, μετρια φατσα (ισως και πιο κατω για μενα), μικρο φυσικο βυζι, κωλαρα α π ι σ τ ε υ τ η, νορμαλ ποδια. γενικως ωραια πορνοεμφανιση, πλην φατσας ξαναλεω.
το πορνοενστικτο μου χτυπησε κοκκινο για φουλ γαμησι, γιατι η ολη εικονα μου εβγαλε κατι πολυ προστυχο και εβγαλα κατευθειαν το 20αρικο χωρις πολλα πολλα για να περασω, ενω οι αλλοι ειχαν μεινει και κοιταγαν το ταβανι και τα καδρα των 80's πεθαμενων τραγουδισταδων.

χαρουμενη με περασε η ιδια στο δωματιο, που ηταν μεχρι εκεινη την ωρα κλειστο.
στουδιακου επιπεδου, παρα πολυ ανετο, καθαρο, με ωραιο δεκορ και ευρυχωρο.
σωστος φωτισμος και υπερκρεβαταρα για φοβερες πορνομαχΙες.
επισης παιζει και δουζιερα για τους απλυτους.
το μονο φαουλ ο πολυ ψηλος νιπτηρας.
μαλλον αυτος που τον εκανε, επρεπε να ηταν σεδερ στον πανελληνιο τιρανων :/
επισης στο ταβανι εχει μια καρδια σα φωτιστικο.
δεν το περιμενα τοσο καλο παντως, πολλα συγχαρητηρια και μπηκε στα συν.

με το που σκαει μεσα το λοιπον, ξεκιναμε φουλ μπαλαμουτι χωρις σταματημο.
τρελα γλωσσοφιλα κατα ριπας μεχρι φαρυγγα. ανετα σου γυαλιζει τους φρονιμιτες με τη γλωσσαρα της η ρουφιανα.
ειλικρινα δεν το περιμενα τοσο επιθετικο πεσιμο απο μεριας της, κατι που μου θυμησε την στελλα απο τα φωκαιας 17αρια (πρωην διδυμου) οταν δουλευε.
και τωρα που το θυμηθηκα, της οφειλω μια κριτικη χαλαροτατα.
συνηθως εγω κανω την πρωτη κινηση.
χουφτωμα ανελεητο στην κωλαρα της και γλειψιμο στα ωραια βυζακια της.
δερμα απαλο, φοβερο, ξουρισμενο απο πανω μεχρι κατω ολουθε και σφιχτο.
ταυτοχρονα αυτη να μου εχει παρει ανα χειρας τη μαλαπερδα και να την τρομπαρει σε μιδτεμπο.
πεφτουμε κρεβατι και συνεχιζουμε στο ιδιο μοτιβο.
λεω εδω ειμαστε, επιτελους ενα σωστο φασωμα οπως πρεπει να ειναι γαμω το κερατο μου γαμω.

με σταματαει, καθαριζει το καβλι μου, που ειχε παρει ικανοποιητικη ανορθωση με κουλομανδηλακι και ξεκιναει να μου το τρωει με λυσσα.
εκεινη τη στιγμη χτυπαει το κινητο, αλλα το γραφω στα @@ μου πολυ σχολαστικα.
βαθια μπασιματα, αλλα με χερι δυστυχως, το οποιο ομως της το εκοψα αβιαστα.
ρε μανια με αυτο το χερι λεμε...Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός
η πιπα αν και με λυσσα οπως προειπα, ειναι σχετικα καλη τελικα. αν ηταν πιο αισθησιακη θα ανεβαινε πολυ το λεβελ, κοινως μου εχουν παρει και καλυτερη.
να χουφτωνω ταυτοχρονα τη θεσπεσια κωλαρα της.

σταματαει και τη γυρναω τανασκελα για να δω και να θαυμασω το σφιχτο και φουλ σεϊβντ κορμι της. συναμα βλεπω ενα μουνακι πανεμορφο και γουρλωνω τα ματια μου σαν πεινασμενος λυκος.
ρωταω για να παρω αδεια, μου λεει εννοειται και πεφτω σαν τρελος με μακροβουτι.
απιστευτο μουνακι.
η καβλα μου εχει αρχισει και εκτοξευεται και μου μπαινουν σκεψεις οτι δε θα προλαβω να τη γαμησω ετσι οπως με εχει κανει απο τα προκατ ηδη.
σταματαω και σηκωνομαι λιγο στα γονατα. τιναζεται και τον ξαναπαιρνει στο στομα της.
μαλακα μου λεω τι φαση παιζει τωρα ?
της πεταω οτι, "εσυ ρε μωρο εισαι για ωρα μινιμουμ."
μου λεει "με 120 μεινε να κανουμε τα απιστευτα" Ντροπή
λεω παει θα χυσω χωρις να γαμησω.

βαζει καποτα τελικα και μπαινω σε μισιον για αρχη.
πεφτει χαλαρο γαμησακι με φουλ γλωσσοφιλα, γιατι αν εβαζα ταχυτητα θα εχυνα στα καπακια απο την καβλα.
κοβω και τη γυριζω σε ντογκι να θαυμασω την κωλαρα και τις ομορφες τρυπουλες της.
ξαναγονατιζω και γλειφω λιγο το μουνακι της για να κερδισω καποια λεπτα.
τη στηνω στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο και μπαινω χαλαρα.
ξεκιναω να γαμαω, να βαζω δαχτυλα στο στομα της και να τα ρουφαει με μανια.
να την πιανω απο ωμους και να καρφωνω οσο μπορουσα ο κακομοιρης.
τη ξανασταματαω και τη γυρναω σε μισιον παλι, αλλα στην ακρη του κρεβατιου αυτην τη φορα, για να εχω πιο βαθυ μπασιμο με τα ποδια της στους ωμους μου με μενα ορθιο.
οντως μπαινω και ξεκιναω το κομπρεσερ.
τα φλαπα φλουπα να ηχουν στο δωματιο και εχω καταλαβει οτι δεν ειμαι για πολυ ακομα δυστυχως.
η καβλα εχει φτασει ταβανι πλεον.
πεφτω πανω της, ξεκιναμε παλι γλωσσοφιλα και μετα απο λιγο χυνω μεσα στην καποτα.

εχω βραχυκυκλωσει λιγο με την ολη φαση και σκεφτομαι να δωσω στα καπακια και αλλο 20αρικο, αλλα στα καπακοκαπακια χτυπαει παλι τηλεφωνο απο το γραφειο.
"γαμω το μπουστη τον κουλοϊο καργιολοπουστες" λεω.
"μμμ τωρα σε σκεφτηκαν ολοι ?" μου λεει.
γελαμε και σηκωνομαι για τα καθαριστικα.
με ρωτησε και κατι αλλα ψαρρωτικα για το που παω και γαμαω, γιατι δε με ειχε ξαναδει και κατι αλλα που δε θυμαμαι. προφανως για να με κανει πελατη.
λεω μην αγχωνεσαι, θα σου ξαναρθω ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ !!!
ξαναφιλιομαστε και φευγει.

για να κλεισω.
δωματιο γαματο.
σερβις υπεργαματο πλην φατσας ξαναλεω, η οποια δε με χαλασε καθολου τελικα.
προσωπικα δινω πρωτα βαση στο κορμι, στο σερβις και μετα στη φατσα, εκτος αν ειναι δρακουλας μακρας διαρκειας Money Mouth
η τσατσα δεν ενοχλησε (απο οσο καταλαβα).
ισως η αντριανα να μου ειπε φευγοντας οτι ακουσε να δυναμωνει η μουσικη, αλλα δεν εδωσα σημασια.
την επομενη φορα παει για διπλο, μην πω τριπλο... σταδαααρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.329
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, sinatra7, Επιρρεπής και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2022
το μονο φαουλ ο πολυ ψηλος νιπτηρας.

Χαχαχα!, δεν είσαι αρκετά παρατηρητικός...
κάτω από τον πάγκο υπάρχει ενα ξύλινο στεπ για να μην την κάνεις λάστιχο προσπαθώντας απεγνωσμένα σαν μπαλαρίνα στις μύτες των ποδιών να φτάσεις στο νιπτήρα
review reaction 1 review reaction 3 Paliotsarkadoros, CaptainK, Katagavlomenos και 3 άλλα μέλη
08 Ιουνίου, 2022
Ρε κουφάλα πατερ μας καβλωσες γαμω τ'αυτιασσ'.....! Έχει η πουτανα μια γλώσσα...σα να σε γλυφει κόμπρα! Έτσι την παιζει, τόσο δυνατά! Φαντάσου να σε κάνει γλυφοκωλι!
Ευγε, ωραία κριτική! Εχει ακομα σπυριά η φάτσα της ή καθάρισε;
review reaction 1 review reaction 3 papaphilips, CaptainK, Katagavlomenos και 2 άλλα μέλη
08 Ιουνίου, 2022
Ωραία πράγματα Ναι!
review reaction 1 papaphilips
08 Ιουνίου, 2022
Είδες συνάδελφε γιατί πάω εγώ δεύτερη βάρδια στο αλεξανδρακι. Η Ανδριάνα αν και χοτ βαριέται την πίπα η δεν το δεν γενικά.
09 Ιουνίου, 2022
Θέτω πρώτος υποψηφιότητα για κουμπάρος αν τελικά γίνει το κακό
09 Ιουνίου, 2022
@philanderer : σορρυ, αλλα δεν υπηρχε κατι τετοιο που αναφερεις Εμμμμ

@διανοουμενος : δεν ειναι ψιψινα-καβλινα-νεσκαφινα-σαμπινα, αρα δεν παρατηρησα κατι ενοχλητικο, θενξ !

@katagavlomenos : μαλλον δεν προσεξες την κριτικη καλα, γιατι μια χαρα περασα Money Mouth
...και ποια ειναι η αλεξανδρα ? Χμμμ;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6