Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετριου αναστηματος, καστανη, ωραιο αδυνατο κορμακι, ωραια φατσα, λιγο ακωλη αλλα δε με χαλαει σα συνολο προσωπικα.

ξεκινημα με τρελα γλωσσοφιλα με το που μπηκε και χαϊδεμα ολουθε.

φοβερη πιπα που μου τον εκανε καγκελο και το'χει και στο deepthroat ανετοτατα.
εγω να χουφτωνω τα απαντα συναμα.

ξαπλαρω και ανεβαινει σε cow, που δινει πονο μονη της με μενα να την αφηνω να κανει παιχνιδι.
γλωσσοφιλα αβερτα εννοειται.

γυρναμε σε mission που ξεκιναω χαλαρα και ανεβαζω tempo.
να της εχω βαλει και τα 2 ποδια στους ωμους μου και να μπαινω με δυναμη.
σε καποια φαση μου πεταει ενα "you are polygun" (??? εκλαψα λιγο με το polygun) και ενα "anaconda" και μετα απο λιγα μπασιματα, τιναζεται ξαφνικα προς τα πισω και βγαινω απo μεσα της.
καταλαβαινω οτι εχουν αρχισει τα δυσκολα για αυτην.

τη γυρναω σε doggy με μενα ορθιο και ξεκιναω ξανα πονο, αλλα παλι να δυσανασχετει και να μου εχει γυρισει λιγο τη λεκανη ωστε να μη μπαινω μεσα ολοκληρος.
μου λεει "you like hard, but i like romantic" και με ψιλοκοβει.
λεω "ok babe" και την παω στο tempo που θελει.
μετα απο λιγο ομως, ξεκιναει δυνατα να μου σκαει προς τα πισω αυτη και της λεω "you are for hard babe, not romantic"
μου γελαει, παιρνει το χερι μου και βαζει απο τα δαχτυλα μου το δεικτη στο στομα της λεγοντας μου "yes i like it hard".
ε ενταξει λεω, μετα απο αυτο γκαζωνω full.
ξεκιναει τα αχ-βαχ-σεβαχ και τα ουρλιαχτα, να τραβαει σεντονια (απο τη μεση και κατω βγηκαν) και να γυρναει να με κοιταει την ωρα που την καρφωνω ανελεητα.

μετα απο λιγο με κοβει και μου λεει να χυσω στο στομα της.
μαλλον δε μπορουσε αλλο doggy σκεφτηκα.
"are you sure ???" της λεω, "yes" μου λεει και μου βγαζει την καποτα και ξεκιναει παλι πιπα.
της λεω "wait" και ανεβαινω πανω στο κρεβατι για να ειμαι πιο ανετος.
της πιανω το κεφαλι και ξεκιναω mouthfuck δυνατο και τη χυνω μεσα στο στομα.
αυτη να μη σταματαει και να μου βγαζει τη γλωσσα ταυτοχρονα με το ρουφηγμα, ωσπου η καυλα υποχωρησε.

πηγε νιπτηρα τα εφτυσε, πλυθηκε, σκουπιστηκε, φιληθηκαμε και παλι πριν φυγει λεγοντας μου οτι θελει να τα ξαναπουμε.
τη ρωτησα ποτε δουλευει και ποτε ειναι πιο καλα για αυτην να ερθω και μου λεει πρωϊ.
της λεω πρωϊ δυστυχως δουλευω, αλλα θα ερθω οπως και δηποτε παλι.
μου λεει σε περιμενω.

πλενομαι, ντυνομαι και βγαινω.
βγαινοντας, βγαινει και αυτη απο το κουζινακι και μου πεταει ενα "i love you" Χαχαχα!
νταξει λεω οκ, δεσαμε και εφυγα.

η τσατσα τελος, πρεπει να φωναξε 2-3 φορες αλλα δεν εδωσα σημασια Γαμήσου

εννοειται οτι θα την ξανατιμησω γιατι μαλλον παει για standard χαλαρα !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.449
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 midas69, Paliotsarkadoros, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2022
Επιβεβαιώνω ότι η κοπέλα είναι πολύ καλή , ωραία φατσούλα πονηρή , λίγο χαλαρό το κορμάκι αλλά καλό και ευγενική . Αξίζει , θα ξαναπάω
review reaction 1 papaphilips
14 Σεπτεμβρίου, 2022
για να μη γραφω καινουρια κριτικη και πλατιαζω ασκοπως.
περασμα με την ιδια κοπελα, η οποια τωρα λεγεται ειρηνη/ιρινουσκα και δουλευει στο φωκαιας 19 (σε πρωϊνη βαρδια την πετυχα).
εχει αρπαξει λιγα κιλακια, αλλα δε σε χαλαει... ακομα.
το σερβις πανω κατω το ιδιο με την κριτικη, αλλα ακομα καλυτερο και πιο λυσσασμενο θα ελεγα.
η τυπισσα σαν να ωριμασε.
γλωσσοφιλα μεχρι φαρυγγα και ασταματητα.
και επειδη το εχω, τα στοματα μας δε ξεκολλησαν σχεδον καθολου, σε ολο το σεσσιον.
χουφτωματα παντου εννοειται.
πιπα φρι απιστευτη και τρελο λυσσασμενο μαουθφακ μεχρι οσο παει. ειναι μαστορισσα, το γουσταρει και η σεξουαλικοτητα της εχει ανεβει λεβελ.
σε σταση καου γαμιεται μονη της - σε γαμαει κανονικα, ειτε με βαθια καθισματα ειτε με βιαιο μουνοτριψιμο.
ντογκυ σε αγριο τεμπο, αλλα μου εβαλε ενα φρενο λογω μεγεθους. το ιδιο οταν την εστησα ορθια και την επαιρνα απο πισω. εκει δεν αντεξε πανω απο 1 λεπτο, με το ζορι.
μισιον ολα μεσα μεχρι μητρα, να αισθανομαι ενα γρουμπουλακι καθως τερματιζα και να τιναζεται σαν να τη χτυπαει ηλ. ρευμα.
δαχτυλα στο στομα να ρουφαει με μενος.
να την εχω πιασει απο λαιμο και απο τα μαλλια, να τραβαω κοτσιδα τερμα κατω σε καου και τερμα πισω σε ντογκυ και να εχει παθει ντελιριο.
η πουτσα ΚΑΓΚΕΛΟ με 100αρα στυση.
τελειωμα φρι στο στομα της, με δικη της θεληση, με μενα ορθιο πανω στο κρεβατι να εχω πιασει ταβανι τεντωμενος απο την καβλα και να τα ρουφαει ολα μεχρι μεδουλι.
η τυπισσα ειναι καθαρη ΤΣΟΝΤΑ !!!
ευτυχως, το στανταρακι ξαναγυρισε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2