Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο κατά το βραδάκι. Η τσατσά μου παρουσιάζει τρεις κοπέλες, και οι τρεις τσιγγάνες.
Ξεχώρισα την Μαρία , λόγω εμφάνισης κυρίως και γιατί δυστυχώς ερμήνευσα την γυαλάδα στο μάτι της και το πονηρό χαμόγελο
της ως ένδειξη καλής διάθεσης για ό,τι θα ακολουθήσει στο δωμάτιο ( τι να κάνουμε συναγωνιστές, λάθη συμβαίνουν... Χεχε! )
Κατευθείαν μόλις πήρε το δεκάρικο απ' τα χέρια μου, κυριολεκτικά μέσα σε κλάσματα δευτερολέπτου, το χαμόγελο
έσπασε από το πρόσωπο της και με κοίταξε με ένα περίεργο βλέμμα, σαν να της είχα κάνει κάτι Money Mouth
Κατάλαβα πως καλά δεν πρόκειται να περάσω , αλλά είπα να μείνω και να μην κάνω σκηνικό τώρα για ένα κοίταγμα...

Μόλις μπαίνει στο δωμάτιο, γδύνεται κατευθείαν και μου παίρνει μια πίπα (όχι και τόσο άσχημη, ας είμαι δίκαιος χαχαχαχα).
Στα του αγώνα, της λέω να στηθεί στα όρθια να την πάρω στον τοίχο και ανταποκρίνεται πως ''δεν το κάνει αυτό'' λες και θα
κουραζόταν, αλλά όχι... Τόσο τεμπέλα, που ήθελε ντε και καλά να είναι ξαπλωμένη! Θυμός
Τέλος πάντων, με τα πολλά πολλά στήνετε στα τέσσερα και μόλις πάω να της τον βάλω... Αρχίζει να τραγουδάει (φάλτσα κιόλας) Κεφάλι σε τοίχο!
πάω στοίχημα, απλά για να μου σπάσει τα νεύρα και να μην μπορέσω να τελειώσω, κάτι που ούτως η άλλως θα ήταν
αδύνατον να γίνει. Με τόσο τζελ που είχε βάλει δεν ένιωθα απολύτως τίποτα...

Συμπερασματικά, η κοπέλα έβγαλε τα ψυχολογικά της πάνω μου! Για να το έκανε σε μένα, θα το έχει κάνει και σε άλλους.
Θα μπορούσα να δικαιολογήσω την απαράδεκτη συμπεριφορά στο δωμάτιο, αποδίδοντας την σε κούραση, σε μια κακή μέρα κλπ, αλλά
η όλη φάση που περιέγραψα παραπάνω με το δεκάρικο, δείχνει ξεκάθαρα πως είναι συνειδητή απατεώνισσα, για αυτό και
δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της ούτε και αν με πλήρωναν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΒΑΚΧΙΚΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
257
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ωρίων, Διανοούμενος, paparotriftoulas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2022
ενδιαφερον ακουγεται, οι βραδυνες εξορμησεις μου ειναι 99/100 υπο την επηρρεια και συνηθως ειμαι εγω αυτος που τραγουδαει φαλτσα. Δωσε καμια εξτρα πληροφορια για την εμφανιση της, και αν γινεται (και θυμασαι) τι τραγουδουσε.
ευχαριστω ! Καπέλο
review reaction 2 review reaction 3 The Keeper, Ωρίων
08 Ιουνίου, 2022
@paparotriftoulas τραγουδούσε σόκερ ντε Ναι!
https://youtu.be/GFJi5qUxbZ4
review reaction 3 review reaction 2 claimain, The Keeper
08 Ιουνίου, 2022
-ΓΥΦΤΑΚΙ: μανα παω να παιξω ποδοσφαιρο -
ΜΑΝΑ: τι ποδοσφαιρο τι λες παιδακι μου??
-ΓΥΦΤΑΚΙ: "soccer ντε"
copy paste ειναι
review reaction 3 Ωρίων
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3