Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 54 10
Μπουρδέλα 113463
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μαράκι με πορνογυαλακια λοιπόν στην επόμενη μέρα! Ένα μωρό κι αυτό που στάζει γκαβλα στο σαλόνι αν σε κεντρίσει! Έτσι έλεγε το πορνοενστικτο μου...Ναι!Ναι!

Δίνω το πορνοπαραβολο των 20€ κ περίμενα το μωρό.
Το μωρό κι αυτό είναι από Αλβανία γύρω στα 28. Με 2αρια βυζάκια, αφράτη κωλαρα, το μαλλακι της καρέ μακρύ μαύρο. Γενικώς μία κοπελίτσα που σου βγάζει, την φοιτήτρια που θες να σκίσεις. Έρωτας:kiss-mark:

Στον αγώνα το μωρό μου έκανε φοβερό αρχιδογλειψιμο, όπου τα αρχιδια τα ρουφούσε με μανία. Προσπαθούσα να θυμηθώ αν μου το έκανε έτσι κάποια τόσο ωραία!:smiling-face-with-heart-eyes:
Την έβαλα ιεραποστολικα κ το μωρό σπαρταρουσε από γκαβλα! Ήθελε να το απολαύσει περισσότερο κ την γαμησα πλαγίως κιόλας ώσπου ήρθε κ το πρώτο τέλος για μένα!

Το μωρό μου λέει "τόσο θερμοί άντρες είστε εκεί πάνω??"Προσκύνημα
Την λέω..."Έλα πάνω να δεις! Αλλά πρώτα ξαναελα από δω για να κάνουμε κ δεύτερο γύρο!"Πλατύ χαμόγελο

Ήρθε μετά από λίγο το μωρό φρεσκαδουρα...το μόνο που θα Πω είναι ότι με έβαλε κάτω, σε ανάποδο cowgirl κ χτυπούσε την κωλαρα της στον πούτσο μου μέχρι να πάρει κ την τελευταία σταγόνα....ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Το Μαράκι ήταν έπος για εμένα στα στενά της Φυλής!Κουλ :kiss-mark:

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2022
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.339
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ..., msakis και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2022
Φοιτήτρια 28 χρονών; Δεν τη λες και πετυχημένη φοιτήτρια ???
review reaction 3 papaphilips, panbar
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1