Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στον οίκο αργά το βράδυ. Ο χώρος (εντός και εκτός δωματίων) τίποτα παραπάνω από τον μέσο όρο της περιοχής.
Ψιλό αχούρι δηλαδή. Αν είσαι έστω λίγο aesthetic αναρωτιέσαι ''τι κάνουν οι καύλες και βρίσκομαι εγώ εδώ πέρα''...
Στην υπηρεσία ήταν ο γνωστός ομοφυλόφιλος, νεαρός τσάτσος με το καπέλο τραγιάσκα (από τα πιο ευγενικά παιδιά - καθόλου akward).
Μου παρουσιάζει την κοπέλα, που δεν θα πω ψέματα, δεν τρελάθηκα εκ πρώτης εντυπώσεως, για αυτό και έκανα
μια βόλτα και ξανα γύρισα μετά από καμιά ωρίτσα. (Που να ήξερα...)

Η Βάλια είναι μια κοπέλα 26 χρονών, Ελληνό-Ρωσίδα, μετρίου αναστήματος με πλούσιο στήθος Γλώσσα
Πρόσωπο συμπαθητικό και μερικά περιττά κιλά (όχι πάρα πολλά όμως).

Δίνω το δεκάρικο, περνάω στο δωμάτιο και περιμένω ψιλο- βαριεστημένος, σκεπτόμενος πως θα κάνω ένα μέτριο γαμήσι με μια μέτρια
κοπέλα, σε έναν μέτριο χώρο (εντάξει, δηλαδή για το τελευταίο δεν μεταβλήθηκε η γνώμη μου - το δωμάτιο ήταν όντως μπουρδέλο Χεχε!)

Εν αντιθέσει με την εντύπωση που είχα σχηματίσει, η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με πολύ παιχνιδιάρικη διάθεση και φουλ χαβαλέ!
Λέω ''κοίτα να δεις που δεν της φαινόταν''. Προκαταρτικά υπήρξαν σε αρκετά ικανοποιητικό βαθμό.
Έπαιζα με τις βυζαρες της, μετά ξάπλωσα και με βασάνιζε μισή ώρα (με την καλή έννοια) χαϊδεύοντας τον πούτσο μου πριν τον βάλει στο στόμα
της! Χαχαχα! Η πίπα της όχι και για οσκαρ, αλλά αρκετά εντάξει. Αλλάξαμε δυο, τρείς στάσεις, πέσαν και μερικά πεταχτά φιλάκια μέχρι να έρθει
το τέλος στο στήθος της, που φάνηκε να το χάρηκε. Μετά μείναμε ξαπλωμένοι για κανα πεντάλεπτο και μιλάγαμε
περί ανέμων και υδάτων, μέχρι να με καληνυχτίσει και να φύγει.

Εν συντομία αρκετά vfm. Ένιωσα πως ήμουν με ένα call girl σε χρόνο και τόπο που δεν αρμόζει.
Η Βάλια είναι καλή στις υπηρεσίες της και έχει μια εκρηκτική προσωπικότητα που είτε θα σε κριντζαρει, είτε θα το χαρείς μαζί της!

Να περνάτε καλά μύστες και πάντα με σεβασμό στις κοπέλες! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2022
Όνομα κοπέλας
Βάλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ΒΑΚΧΙΚΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
257
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 claimain, Επιρρεπής, ThE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού