Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στον οίκο Παρασκευή απόγευμα,βάραγαν μύγες,η 2τσα μου λέει έχω την Ντιάνα,δεν βιάζεται καθόλου,πολύ καλή μέσα θα μείνετε ευχαριστημένος,μου άρεσε που τόνισε ότι δεν βιάζετε,το πρόγραμμα ήταν φουλ εκτός πρωκτικού,οκ λέω την είδα μου άρεσε και κοντό μαλλάκι αλλα Sharon Stone και έτσι μπήκα,καλό σώμα μπορώ να πω,εμφάνιση μέτρια προς καλή,μπήκε μέσα,με σπρώχνει στο κρεββάτι να ξαπλώσω,ωχ λέω αυτό ήταν,την φάγαμε την φόλα,όταν βλέπεις τέτοια πράγματα 90% την έφαγες,δεν βγάζει ούτε σουτιέν ούτε βρακί,μου λέει από δω είσαι? με σπαστά Ελληνικά,ναι της λέω,πάει μπροστά από τα πόδια μου να μην μπορώ να πιάσω τίποτα και κάνει μία μέτρια πίπα λιγότερο από ένα λεπτό κυριολεκτικά,της λέω δεν θα βγάλεις τίποτα?έβγαλε το σουτιέν και τότε κατάλαβα γιατί δεν το έβγαζε τόση ώρα μιας και τα βυζιά της ήταν νερουλιασμένα,δυο φιλιά στο στήθος μου,αυτά ήταν τα προκαταρκτικά της,φιλιά στο στόμα ούτε λόγος,βρακί να βγάλει τίποτα,προσπαθούσα να πιάσω τίποτα έκλεινε τα πόδια,δεν σου σηκώνεται μου λέει και αρχίζει να βάζει τα τακούνια της,πλάκα μου κάνει λέω,της λέω αφού δεν κάνεις τίποτα πως να μου σηκωθεί,με έχεις ξενερώσει,μου πετάει το προφυλακτικό και σηκώνεται και φεύγει,κοιτάξτε συμπεριφορά πουτάνας που θέλει να δουλέψει,αυτό δεν μου έχει ξανατύχει,ντύνομαι και βγαίνω έξω,η 2τσα άφαντη,την φωνάζω,θα μου δώσεις τα μισά πίσω της λέω κι αυτό μόνο επειδή μόνο λίγο τσιμπούκι έκανε και τίποτα άλλο,η κοπέλα είναι απαράδεκτη και αγενέστατη,σηκώθηκε και έφυγε,μα μου λέει πέρασαν δέκα λεπτά,ποια δέκα λεπτά 7-8 λεπτά και αν ήταν,δεν μπορώ να σου δώσω τίποτα,εντάξει λέω αν με ξαναδείτε εδώ γράψτε μου,δεν ήθελα να δημιουργήσω επεισόδιο γιατί δεν ξέρω τι κουμάσια νταβάδες κρύβονται από πίσω,το μόνο θετικό το καλό δωμάτιο τίποτα άλλο,Πουτάνα και Τσατσά πονηρές μου το έφαγαν το 20αρι,η βαθμολογία και πολύ είναι το 3 η μονάδα τους αξίζει αλλά δεν με αφήνει το σύστημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
2.099
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2022
φίλε ευχαριστούμε, είναι για μπλακ λιστ το συγκεκριμένο
review reaction 1 maradona7, Sterg1967
27 Μαΐου, 2022
Φιλε η συγκεκριμενη βρωμαει απο μακρια ξεπετοφολα!! Μαυρο και μακριααααα!!!Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία
review reaction 1 maradona7, Sterg1967
28 Μαΐου, 2022
Σε αγνωστα σπιτια μονον παρεα 6 7 ατομων,να κολωσουν οι νταβαδες.
review reaction 1 maradona7, Sterg1967
28 Μαΐου, 2022
Πάνω από 10 φορές που την έχω πάρει σε Φιλιππίδου Πάνω, Φώκαιας 24 και 25 ποτέ δεν είδα τέτοια συμπεριφορά.
Άνετη με το χρόνο, πίπα ανευ ,γλωσσοφιλα και το σουτιέν το βγάζει κατευθείαν μόνη της. Το δε στήθος δεν είναι στητό αλλά ούτε μαραμένο όπως γράφεις.
Συμφωνώ απόλυτα με την κριτική του koutavoulias.

7-8 λεπτά γραφεις ότι έκατσες, εκτός από το ένα λεπτό στην πίπα στα υπόλοιπα τι παίχτηκε ?
28 Μαΐου, 2022
ρε φιλε συμφωνεις λες απολυτα με τον @koutavoulias και σε ρωταω αξιζει αυτη για εμφανιση το 9 που εχει βαλει?βρηκε τα 9αρια και τα εχωνε παντου,ξερεις τι σημαινει 9?κορμι και προσωπο σχεδον αψογα,να ειμαστε λιγο αντικειμενικοι και να μην γραφουμε μαλακιες σε οτι αφορα τουλαχιστον την εμφανιση της κοπελας,αν ειχε τετοιο παρουσιαστικο θα εκαναν ουρα εκει,αυτη βαραει μυγες και αν ειχε και καλη αποδοση αλλα και συμπεριφορα,παλι θα ειχε κοσμο,εγω δεν ειδα ψυχη εκει παντως και οταν πηγα και οταν εφυγα,εσυ αφου εμεινες ευχαριστημενος να πηγαινεις τοτε μην χασεις την μουναρα με τις φοβερες υπηρεσιες.
review reaction 1 maradona7, claimain
01 Ιουνίου, 2022
Αν η κοπελα ειναι τοσοοοοο απαραδεκτη οσο λες τοτε ζητας τα χρηματα ολααααα πισω.Δε θα μας πιανουν τα ζωντοβολα κοτσο να μας κοροιδευουν πρεπει να σεβονται τον παρα μας απο τη στιγμη που και εμεις ειμαστε σωστοι απεναντι τους.Αν ολα αυτα λοιπον τα τηρουμε και οι πουτανες μουρδελο παραμενουν απαραδεκτοι τοτε και μονο τοτε αν δε σου δωσει χρηματα πισω ολα ομως τα χρηματα καλεις αμεσωςςςς μπροστα τους την αστυνομια και τα μποουρδελα ολα μαζι κλεινουνε τουλαχιστον εκεινη τη μερα.Το εχω κανει που χρειαστρηκε δυο φορες σε αλλο μπουρδελο και οι νταβαδες σαν γιδια που ειναι και λαθροπιθηκοι βεβαια κανανε πισω δε χρτειαστρηκε να συνεχιστη το θεμα.
review reaction 1 maradona7, Sterg1967
01 Ιουνίου, 2022
Εχεις δικιο κανονικα ετσι θα επρεπε να γινει,ομως θα σου πω το εξεις,ενταξει το ποιο πιθανο ειναι οτι με την απειλη της αστυνομιας μπορει να ψαρωσει η τσατσα και να παρεις τα λεφτα ολα σου ολα πισω,αν ομως δεν γινει αυτο,η αστυνομια νομιζεις οτι θα καθισει να ψαξει,να ανακρινει τωρα πουτανα και τσατσα τι εγινε μεσα και ποση ωρα καθισα ρε φιλε μεσα?η αστυνομια θα σου πει οπως λεει και σε καθε αλλη περιπτωση κανε μηνυση στο αστυνομικο τμημα,μπλαιξιμο τωρα δηλαδη και αν εισαι λεμε τωρα και παντρεμενος η με σχεση εμπασι περιπτωση να κινδυνευεις να γινει και βουκινο.Τεσπα δεν ξαναπαταω σεν αυτον τον οικο εχει καταντισει φολοσπιτο αποτι φαινεται.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7