Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στην απογευματινή μου βόλτα στο Μεταξουργείο μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ο συγκεκριμένος οίκος.
Χώρος σχετικά μικρός, αλλά αρκετά προσεγμένος στο σύνολο του, σε σχέση με τα υπόλοιπα σπίτια της περιοχής!

Εργαζόταν μια κοπέλα ονόματι Λόρι (η κάτι τέτοιο, δεν θυμάμαι ακριβώς).
Δήλωσε Ελληνίδα από Θεσσαλονίκη, 27 χρονών, οπότε το όνομα είναι προφανώς ''του επαγγέλματος''.
Ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, θεϊκές βυζάαααρες, αλλά αρκετά παραπάνω κιλά meh
Δεν με εντυπωσίασε ιδιαίτερα σαν παρουσιαστικό, αλλά ο φιλικός τρόπος της με προδιάθεσε πως θα
το ευχαριστηθώ! Δίνω το δεκάρικο και περνάω στα ενδότερα Χαμόγελο με γλώσσα

Αρχίσαμε με λίγο social και μετά από προτροπή μου, μου φέρνει τα βυζιά στην μούρη για βουτιά Γλώσσα
Καύλωσα κατευθείαν, την έβαλα να κάτσει στο κρεβάτι, μου φόρεσε προφυλακτικό και μου πήρε μια αρκετά
βαθιά, σύντομη πίπα. Στήθηκε ιεραποστολικά, αρχίσαμε σεξάκι και ενώ είχε περάσει κάτι
λίγο παραπάνω από πεντάλεπτο η τσατσά κάνει νεύμα χτυπώντας την πόρτα.
Της ζήτησα τελειωτικό στο στήθος το οποίο αρνήθηκε ευγενικά. Γνωρίζοντας πως υπάρχει θέμα με τον
χρόνο, τον έπαιξα χουφτώνοντας τις βυζάρες της και τελείωσα στο προφυλακτικό,
όσο αυτή μου έλεγε καυλολογα που βοήθησαν την διαδικασία Χεχε!

Εν ολίγοις, καθαρός και ωραίος χώρος, η κοπέλα τίποτα το ιδιαίτερο από εμφάνιση αλλά η συμμετοχή της
ικανοποιητική για τα standards του Μεταξουργείου, με το μόνο αρνητικό να είναι το χτύπημα της πόρτας
σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα. Προφανώς και δεν κάθισα όντως μόνο 5' λεπτά αλλά αυτός ο μοχλός
πίεσης από την υπηρεσία ξενερώνει πολύ τον πελάτη και δεν χρειάζεται.

Να περνάτε καλά μύστες και πάντα με σεβασμό στις κοπέλες! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λόρι
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΒΑΚΧΙΚΟΣ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
257
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ThE, spor48 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2022
Λοιπον συναγωνιστή αναφερεις - σεβασμος στις κοπελες - απο που ορμώμενος το λες οταν ΕΣΥ ο ιδιος επιλεγεις μια κοπελα για να σε ικανοποιηση και αρχιζει τα μη το ενα και μη το αλλο ? σηκωνεσαι και φευγεις , η ζητας τα χρηματα , εκεινη σεβεται το 10αρικο που εβγαλες εσυ ποιος ξερει πως ...???? Και τελικα τραβηξες μια μαλακια ουτε καν πανω της ....για να ξερουμε τι λεμε κ κανουμε ....
Μαθε το λοιπον , η κοπελα ειναι 36 ετων , ειναι βουλγαρικης καταγωγης κ υπηκοότητας το μαυρισμα το κανει σε σολαριουμ , κοροιδευει τους πελατες πισω απο την πλατη τους ( πως ειναι ετσι τον εχει μικρο , ειναι βρωμικος δε ξερει να γαμησει , ποια γυναικα θα τον παρει αυτον ετσι που ειναι κλπ κλπ κλπ ) , προσφατα πηρε διπλωμα και αυτοκινητο με τα χρηματα των πελατων αυτων που δε την σεβονται ......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1