Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική στα Βέργας, 2 ώρες πριν την έναρξη της μεταμεσονύχτιας βάρδιας.
Σαλόναρε ένα ξανθό μιλφοειδές με αρκετά πιασίματα που ψιλοξεχείλιζαν και αμέσως μετά η Λολίτα η οποία έχει
και αυτή τις πιασιματάρες της αλλά είναι πιο μαζεμένη και σφιχτή με 3άρια φυσικά βυζιά,
φορούσε και κάτι ψιλοκαβλωτικά εσώρουχα που τις αναδείκνυαν και είπα να περάσω να δοκιμάσω.

Φρεσκαρίστηκα και μπαίνει μέσα η Λολίτα. Την καλωσορίζω στα Ελληνικά αλλά μου λέει πως δεν μιλάει.
Στο σαλόνι ήταν βιαστική, πίστεψε μάλλον ότι δεν θα διαλέξω καμία από τις δύο και θα φύγω.
Μιλάει Αγγλικά και συνεννοήσε μιά χαρά.
Είναι από την Μολδαβία μου είπε αφού την ρώτησα την ηλικία της αρχικά μου είπε 30...
Εμένα με έκανε 5 χρόνια μικρότερο. Όταν της είπα την πραγματική μου ηλικία, είπε "what the fuck" και τελικά μου είπε 36, που μάλλον τόσο είναι.

Βρε χαζούλες...ο πιτσιρικάς έρχεται για την μιλφ εμπειρία με την 35άρα, την 45άρα κ.ο.κ. , δεν χρειάζεται να κρύβετε τα χρόνια σας...

Έχω να γράψω 2 φάουλ κατά τον αγώνα.
Μου πέρασε καπότα στην πίπα χωρίς να ρωτήσει, και δεν με άφησε να χύσω στα βυζιά που της το είπα όταν ερχόταν το τέλος.
Μου λέει, "next time"... Χεχε!

Δεν άκουσα καν πρόγραμμα από την τσατσά αλλά και από τις υπόλοιπες κριτικές κάνει και ακά στοματικό και τελειωτικό στα βυζιά.
Δεν της είπα κάτι στην πίπα γιατί και με καπότα που την έκανε την κάνει καλά...έπιανα και τα βυζιά της, με κοίταγε καθώς άφηνε σάλια πάνω στην καπότα,
και έγινα τούρμπο γρήγορα.
Σηκώνομαι στα γόνατα και άρχισε να μου τρίβει απαλά τζελ πάνω στον πούτσο. Μου λέει, θέλω να με γαμήσεις doggy,
αλλά σιγά μου λέει κοιτώντας τον και κάνοντας υπονοούμενο με το βλέμμα της για το μέγεθος...

Μου γυρνάει στα τέσσερα και αρχίζω την εργατιά.
Ο.Κ., καλή αίσθηση, σχετικά, παρά το τζελ και την ηλικία της. Παρόλαυτά δεν μου έκοψε ταχύτητα και με άφησε να δώσω πόνο μετά από λίγο.
Με κοίταζε από τον καθρέφτη και σχεδόν την είχα καβαλήσει.

Την γυρνάω ιεραποστολικό, για να βλέπω τα μαστάρια της να πάλλονται πέρα δώθε.
Είχανε χυθεί δεξιά και αριστερά και τα μάζευα στο κέντρο. Με άφησε να τα κάνω ό,τι θέλω...μόνο να τα χύσω δεν με άφησε και με ξενέρωσε στο τέλος....
Έφαγε ένα γερό σφυροκόπημα που έσκουξε και έχυσα μέσα της στο ιεραποστολικό.

Να πω, ότι μου έκανε νύξη κάποια στιγμή για τον χρόνο αλλά η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου...

Της λέω, την ώρα που πλενόταν, "έδωσες μία υπόσχεση για την επόμενη φορά"
"Ναι" μου λέει, "δεν το ξεχνάω, μόνο μην με πάρουν στο πρόσωπο, μου λέει." και γελούσε...
"Θα προσπαθήσω να στοχεύσω σωστά".

Καθαρή γυναίκα η Λολίτα και μου είπε πως δουλεύει αρκετές ώρες...
Είναι λίγο πονηρή με τις υπηρεσίες της από ότι κατάλαβα, αλλά δεν πάτησα πόδι από την αρχή , άρα ίσως όπου βρει τα κάνει...
ΊΣΩΣ την ξαναπάρω, αλλά αν αντιμετωπίσω αυτήν την ΣΧΕΤΙΚΉ διεκπεραιωτικότητα, κόκκινη από μένα.

Πήγα χτύπησα μετά και ένα πιπίνι έτσι για να συνέλθω, γιατί ήθελα να ξεδιψάσω από το Μιλφέιγ που έφαγα...

Όβερεντάουτ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού