Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο συγκεκριμενο οικο δεν ειχα ξαναμπει στα ενδοτερα, αν και εχω περασει καμποσες φορες σα γενικη τσαρκα.
μπορω να πω οτι ειναι αρκετα συμπαθητικος εως πολυ καλος, παρολο που ειναι μικρος.
περασα στο δωματιο με το κυκλικο κρεβατι που εχει απεναντι καθρεφτη με ενα μεγαλο περιγραμμα χειλιων-φιλι.
αξιολογο ντεκορ, καφτο νερο και φουλ καθαριοτητα σαν περιβαλλον, που σε προδιαθετει για αγριες η' και γκομενικες καταστασεις συναμα.

ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΪΔΙΟΚΤΗΤΕΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΗ ΒΑΣΙΚΗ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΜΑΛΑΚΕΣ ???
ΕΕΕΕ ΜΑΛΑΚΕΣ !!!

ευχαριστη μιλφοκοπελα απο ουκρανια (οπως μου ειπε) με ξανθια βαμμενα μαλλια μεχρι ωμους, μετριου προς κοντου αναστηματος, εχει συμπαθητικη φατσα, κλασσικο μιλφοκορμι με καποια πιασιματακια, φυσικο βυζι πεσμενο λογω βαρυτητας και λιγο νερουλο θα ελεγα (το οποιο ομως δε με χαλασε σαν εικονα), αξιολογο κωλαρακι, ωραιο δερμα και καποια αισθητα σημαδια στην κοιλια, η οποια ειναι και χαλαρη λιγο. ηλικιακα την κανω γυρω στα 30+ - .

στο σαλοναρισμα ειναι πολυ χαλαρη, ισως για καποιους αδιαφορη, αλλα μου εβγαλε μια πολυ καλη σεξουαλικοτητα και εναν αναλογο αισθησιασμο, που με κερδισε ταχυτατα.
σε συνδιασμο με την ηρεμη φωνη και αυρα της, μαζι και με το πορνοενστικτο μου, τελικα περασα.

μετα λοιπον τα καθαριστικα ολουθε απο εμενα, μπαινει και με βλεπει να καθαριζω το καβλι μου.
με περιμενει να τελειωσω, σκαμε κρεβατι και ξεκιναμε ενα ψιλομπαλαμουτι με χαϊδεματα, χουφτωματα, φιλακια στο κορμι της και στα βυζια της απο εμενα.
με ειδε οτι γυαλισε το ματι μου και αμεσως μου εξηγησε οτι τα κανει ολα με καποτα Λύπη ...και της λεω οκ.

ξαπλωνω στο ωραιο κρεβατι, μου φοραει καποτα και πεφτει διπλα μου σε ψιλο69 σταση για πιπα.
δεν εκανα κινηση για γλειφομουνι.
η πιπα της μπορω να πω ειναι αρκετα καλη, αισθησιακη και μου τον εκανε καταρτι σε λιγα λεπτα, παρα την επικαλυψη.
τρελα και βαθια μπασιματα μεχρι τη μεση της πουτσας και της ειπα κριμα που δεν κανει φρι Γαμήσου
εγω να χαϊδευω και να χουφτωνω το ωραιο κωλαρακι της, που ειχε στηθει διπλα μου και να παιρνω και ματι στον καθρεφτη την ολη φαση.

σταματαει και της λεω να ανεβει για cow.
ξεκιναει ηρεμη ιππασια, η οποια ειναι σχετικα οκ. να βαζει και τα ποδια της στο κρεβατι για πιο βαθιες διεισδυσεις, αλλα σε ηρεμο τεμπο. την πιανω σε καποια φαση απο τα καπουλια και την παω σε πιο γρηγορο, αλλα ειδα οτι δυσανασχετησε καπως. δεν ηθελα να χαλασω τη στιγμη και τη ξαναγυρισα στο γκομενικο που με πηγαινε αυτη.
πρωτη φορα μαζι της αλλωστε, δεν ηθελα να την αγριεψω.

σταματαει και γυριζει για mission.
πριν ξεκινησουμε, μου ειπε οτι ειχε ενα θεμα με το αριστερο της ποδι και δε μπορουσε να το τεντωσει τελειως.
το σεβαστηκα, πιανω το δεξι της και ξεκιναω χαλαρα και βαθια μπασιματα.
η τυπισσα να δειχνει οτι γουσταρει, της αφηνω το ποδι και την εχω κεντραρει βαζοντας τα χερια μου γυρω απο το κεφαλι της. πλησιαζω τη φατσα μου αρκετα κοντα της και ειμαστε σε φαση φιλιου.
κανω προσπαθεια και το ψιλοαποφευγει, αλλα με το που γυριζω λιγο το κεφαλι μου, μου σκαει αυτη απο μονη της.
γενικα η φαση ηταν πολυ γκομενοκατασταση και ηρεμη.
να γαμιομαστε ηρεμα και αισθησιακα και να κανει και αυτη κινηση σηκωνοντας τη λεκανη της προς εμενα.
προς το τελος της στασης αυτης, ανεβασα λιγο ρυθμο που ψιλογουσταρε και εβγαζε και καποιες κραυγουλες.

σταματαω σηκωνομαι ορθιος και τη γυριζω σε doggy με αυτη στην ακρη του κρεβατιου, οπου δεν αντεξε τα σκληρα μπασιματα παλι και με πηγε σε ηπιους ρυθμους Λύπη
μετα απο λιγο τη ριχνω μπρουμυτα και ανεβαινω/ξαπλωνω πανω της αυτοκολλητα, οπου τα μπασιματα γινανε πιο βαθια.
αυτη να μου φερνει πιο κοντα το κωλαρακι της, να λυγιζει τα ποδια της και να με "κλειδωνει" ελαφρα για να μη βγω.
μετα απο αρκετα λεπτα χυνω και στραγγιζω.

σηκωνομαι για τα καθαριστικα και με ρωτησε κατι για το κινητο μου.
ψαρρωσα και νομιζα οτι ηθελε να της δωσω τον αριθμο μου Πλατύ χαμόγελο, αλλα ηθελε να δει αν ειναι ανοιχτο και επαιρνε βιδεο τελικα, γιατι της εχουν κανει αναλογο σκηνικο οπως μου ειπε Κουλ
της απαντησα οτι δεν εχω τετοια κουσουρια (αν και θα ηταν ωραια φαση), της το εδειξα, φιλιθηκαμε, χαιρετηθηκαμε, ανανεωσαμε για μελλον και ολα κομπλε.

η καρχιοτσατσα ανεβασε μουσικη προς το τελος για να δωσει σημα ληξης, αν και δεν υπηρχε ουτε κουνουπι στο σαλονι Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.131
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού