Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στον οικο στην Ειρηνη.
Προκειται για μια νεαρη κορασιδα περιπου 27 ετων.
Το μαλλι της ειναι σκουρο καστανο μεχρι τους ωμους και δεμενο κοτσο οταν την ειδα.
Το σωμα της ειναι αδυνατο και ομορφο χωρις καποιο σημειο του κορμιου της να ειναι τουμπανο.
Ο κωλος της ειναι μικρος και οχι πεταχτος ενω το βυζι της 2αρι και οχι ιδιαιτερα στητο.
Δε θα ελεγα δηλαδη κορμι λαμπαδα, απλα ενα καλο αδυνατο κορμι.
Το προσωπο της ομορφο απλο και καθαρο.
Ειναι μετριου αναστηματος γυρω στο 1,65.
Το προγραμμα της εχει πολλα καλουδια και κοστιζει 20 ευρω.
Εισοδος της Ειρηνης στο δωματιο οπου προλαβαμε να πουμε μονο ενα γεια.
Η Ειρηνη μπηκε γρηγορα και επιθετικα στο παιχνιδι.
Με καβαλησε και αρχισε να τριβει το μουνι της πανω στην πουτσα μου χωρις καποτα.
Τα μουνοχειλα της ηταν υγρα και αφηναν μια ωραια υγρασια πανω στον κορμο .
Της ειπα αμα θελει να κατσει πανω ακαποτα γιατι δεν εχω γαμησει ποτε στη ζωη μου χωρις καπότα αλλα δε με πιστεψε.
Με πλησιασε και αρχισε να μου δινει βαθια και υγρα γλωσσοφιλα, μου ρουφουσε και μου δαγκωνε τη γλωσσα, φιλαει ωραια και με παθος η Ειρηνη ...
Συνεχισε με φιλακια στο υπολοιπο κορμι μου ωσπου εφτασε στο πεος οπου το εβαλε ολο μεσα στο στομα της και αρχισε μια υγρη και βαθια ακαποτη πιπαρα σε κενο αερος.
Περασε απο μπαλες οπου τις περιποιηθηκε αρκετα ενω με εγλειψε και λιγο πιο κατω απο τα αρχιδια χωρις να φτασει ομως κωλοτρυπα.
Κατσαμε σε σταση 69 οπου μου πασαρε τη μουνα της στη μουρη μου.
Αρχισε να μου ρουφαει ξανα το καυλι και εγω της εγλειφα την τρυπα της.
Εχει ανοιχτο μουνι και εβαζα σε βαθος μεσα τη γλωσσα μου.
Ηταν ελαφρως αξυριστη και οχι γλομπος κατι που δε πειραζε.
Τα υγρα της νοστιμα και γλυκα μου αφηναν μια επιγευση μουνιλας που μου αρεσε.
Αφου ρουφηχτηκαμε αρκετα μου εβαλε καποτα και με καβαλησε, κοπανιεται καλα πανω στο καυλι και τον παιρνει ολο μεσα της.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου με πηρε αγκαλια με κολλησε πανω στο κορμι της και αρχισε να μου δινει βαθια γλωσσοφιλα.
Με τυλιξε με τα απαλα ποδια της και εγω τα χουφτωνα οσο μπορουσα.
Το 10λεπτο ειχε περασει και η τσατσα πλησιασε την πορτα και ρωτησε την Ειρηνη αν ειναι καλα.
Καλα ειναι, γαμιεται, της ειπα και ειπε οκ !
Μιας και ο χρονος πιεζε αρχισα να την γαμω γρηγορα και δυνατα με την Ειρηνη να βογγα δυνατα
και να ξεφυσα δυνατα πανω μου, την εχυσα βαθια στη μουνα της με τελειωτικο στραγγιγμα.
Η Ειρηνη ντυθηκε λιγο βιαστικα μου εδωδε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο και εφυγε γρηγορα απο το δωματιο.

Συμπερασματικα η Ειρηνη ειναι μια ομορφη απλη και αδυνατη κορασιδα με ομορφο προσωπακι.
Σιγουρα υπαρχουν καλυτερες επιλογες απο αυτην στο 20ρικο σε οτι αφορα την ομορφια.
Η Ειρηνη αντισταθμιζει την απλη εμφανιση της με ενα δυνατο προγραμμα που με ικανοποιησε αρκετα.
Η υπηρεσια ενοχλει στο δεκαλεπτο, ο χωρος πολυ καθαρος οπως και η κορασιδα, σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.015
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, hustler, sweeper και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2022
''Ακαποτη πιπαρα σε κενό αέρος"
"Επίγευση μουνιλας"
ΜΗΤΣΑΡΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ BOU! Ο ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΟΥ!!! (... έπρεπε να τον βάλεις όμως ακα στη μουνα, έστω και λίγο...)
review reaction 1 redgarland, jik, μορφονιος και 3 άλλα μέλη
21 Μαΐου, 2022
Όσο πας και πιο ρομαντικός χυστη.Σε λίγο σε βλέπω να σκας τα 10πλασια για να γαμας ακαπελα
review reaction 1 DmtrsxXx
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2