Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατηφόρισα το απογευμα στον οίκο αυτό μετά απο πολύ καιρό αφού τους τελευταίους μήνες δεν είχε φέρει τίποτα το αξιόλογο πέρα απο μπάζα γύφτισσες και Βουλγάρες που θα έπρεπε να είσαι εντελώς σκληροπυρηνικός και αγάμητος για να επιχειρήσεις το παραμικρό με τις συγκεκριμένες ..
Η συγκεκριμένη κοπέλα πέρασε και απο του παππού όποτε ήμασταν ήδη γνώριμοι και δεν το πολύ σκέφτηκα να δωσω τα 30 ευρω αφού την ίδια την πλήρωνα στου παππού 50 .
Πέρασα στο στενό άθλιο δωμάτιο και την περίμενα κάνα πεντάλεπτο μέχρι να έρθει ..
Ήρθε κρατώντας το τζελ και το προφυλακτικό στο χέρι ..
Ξάπλωσε δίπλα μου και έβγαλε αμέσως τα εσώρουχα της ..
Πρόκειται για μια Μανιτζέβελη κοπελίτσα με μικρό βυζι και όμορφο χαλαρό κωλαρακι ..
Είναι απο Ρουμανία και μιλάει ελάχιστα Ελληνικά αλλά λίγο καλύτερα αγγλικά για να μιλήσεις ..
Με έβαλε να της γλύψε το βυΖι της και ανταπέδωσε τα χάδια και τα φιλιά στο δικό μου κορμί ..
Με ρώτησε αν ήθελα να της γλύψε το γατάκι της αλλά το απέφυγα διακριτικά γιατί στον άθλιο αυτό χώρο δεν σου βγαίνουν και πολλά γούστα …
Αυτή με έτριβε και μετά πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε μια φιλότιμη πίπα με σάλιο και μπουκώματα …
Την πήρα σε διάφορες στάσεις και δεν δυσανασχέτησε ..
Το τέλος ήρθε με μένα απο πίσω της να χτυπάω τα κωλομερια της και να σπρώχνω με δύναμη ..
Έκατσα μαζί με τα σόσιαλ κανένα 20 λεπτό στο δωμάτιο ..
η τσατσα δεν ενόχλησε ούτε ήρθε κάποιος άλλος
Μου είπε να ξαναπάω γιατί δεν έχει πολύ δουλειά και ίσως μετά απο μερικές μέρες το
Επαναλάβω για να την βάλω να κάνει περισσότερα …
Φιλότιμη προσπάθεια κάνει και αν ήταν σε διαφορετικό χώρο θα ήταν πολύ καλύτερα !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ASPIRE(2)
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
19.890
Πόντοι:
2.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού