Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, επίσκεψη πρώτη φορά στο στούντιο αυτό , επέλεξα την Ιζαμπέλα , έχει λίγα κιλά η αλήθεια είναι ( πρέπει να χάσει 3-4)
Όπως και να έχει αυτή είναι , γυμνή βγήκε ντροπαλή ,όχι κάτι τρομερό .. μέσα λοιπόν στον αγώνα δεν καθαρίζει την πούτσα , είχα πάει πριν με την γκόμενα μου , είχα κατουρήσει και δεν έκανε κίνηση να δει μήπως έχω κονδυλώματα κλπ, η μήπως είμαι βρώμικος ,τον έβαλε στο στόμα της , το βρίσκω αρνητικό γιατί αν βάζει όλες τις πουτσες στο στόμα της και την χύνουν όλοι τότε με μαθηματική ακρίβεια θα κολλήσουμε κάτι μιας και δεν καθαρίζει κάτι και δεν βλέπει τι βάζει στο στόμα της..

Η συμμετοχή της είναι τίμια , εγλειψα την κωλαρα της και δεν είπε όχι ,γενικά δεν λέει όχι , κάτι αρνητικό που βρήκα είναι ότι νιώθεις ότι θα στα κάνει όλα ,αυτό είναι υπέρ ότι δεν είναι φόλα όμως καταλαβαίνεις ότι πληρώνεις ..
Από εκεί και πέρα δεν τρελάθηκα από την πίπα , στο γαμησει τώρα με κοιτούσε και έκανε κόλπα ,φωνές μεγάλες χωρίς λόγο , όπως και να έχει θέλει να σε προσέξει και δεν τρως φόλα αυτό είναι το σίγουρο, είναι ευγενική γυναίκα και τίμια .
Ο κωλος είναι ανοιχτός , τώρα γιατί δεν τον δίνει στο πρόγραμμα ένας θεός ξέρει , ίσως τον κρατάει για το γκομενάκι ..
Αν έδινε κώλο θεωρώ θα μάζευε όλο το χρήμα .

Η παρατήρηση που κάνω είναι ότι προσέχουμε καθαρίζουμε το πουλί του επισκέπτη, αλλιώς είναι υγειονομική βόμβα !

Δεν ξέρω αν την έβλεπα ξανά ,τίμια αλλά αδιαφορεί στο να σου μείνει ..

Πάντως είναι εξαιρετική στην δουλειά της και στην συμπεριφορά της !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 18, 2022
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kon_ntinos, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2022
εσένα τώρα σε πείραξε που δεν σου καθάρισε την πούτσα αλλά τον κώλο της τον έγλυφες...
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, claimain, Διανοούμενος και 1 ακόμα μέλος
18 Μαΐου, 2022
Ρε αδερφέ το ξεκίνησες καλά, βέβαια τα κονδυλώματα που ανέφερες δεν φευγουν με το μωρομαντηλο... Αλλά το γκροβερ το εγλυψες!
Τεσπα πιθανον να γουστάρει τη γευση της κατρουλιλας - τσικνας.
review reaction 5 review reaction 1 TOMCRUISE, Kitos1997
18 Μαΐου, 2022
Μεγαλε,αν πλενει τον κωλο της οταν χεζει οσο εσυ το πουλι σου.....

Μαλλον υγειονομικη βομβα εισα εσυ για την κοπελα σου.
Θα βρεθει με κανενα σκατουλακι στο στομα και θα νομιζε οτι ειναι τσιχλα....
review reaction 5 TOMCRUISE
19 Μαΐου, 2022
μα καλά ρε χριστιανέ, πήγες για ελεύθερη πίπα με άπλυτο πουλάκι και το δηλώνεις κιόλας;
review reaction 1 review reaction 5 Kitos1997, TOMCRUISE
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4