Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήρα τον κόπο να γράφο και εγώ γεια την άποψη μου για το κορίτσαρο αυτό που τρέλανε το καβλή μου σήμερα το πρωί κατά της 07:30.Την εικόνα της έχω μπροστά ακόμα στο μυαλό μου.Γλυκιά φατσούλα, ωραία χείλι που κάνουν την τέλια πίπα, το μακρύ κατάξανθο μαλί της, τα πράσινα μάτια, το ωραίο σόμα,αν μεγάλωσει και λύγο το στήθος της θα είναι το απόλυτο θηλυκό.Πήρα το πρόγραμμα τον 80ευρώ γεια να απολαυσω 100%... την πίπα της, επίσης ήθελα να την τρελάνω στο γλυφομούνι βλέποντας τη μωρό είχα μπροστά μου. Στο δωμάτιο ήτανε πολύ φιλότιμη και απλή και αυτό με έκανε να αισθάνομαι άνετος και χωρείς άχος .Ομολογώ ότι κάνει την τελεία πίπα και επιβεβαιώνω και εγώ αυτά που γράφουν και τα άλλα τα παιδία (μοναδική πίπα, το τσιμπούκι του βαρδάρηου).Και εγώ θα την χαρακτηρίζω, Το τσιμπούκι του βορά!! Στο 69 ήταν κορυφή!Έγλυφα το φρέσκο ξυρισμένο μουνάκι της και η γλώσσα μου χώθηκε ολόκληρη μέσα, από την αλη μεριά το μωρό να μου την καταπιεί ολόκληρη την πούτσα. Την άκουγα διαρκώς να βγάζει μπροστά έξω αυτό που αισθανότανε. Την είχα ξετρελάνει στο γλειφομουνι. Έβλεπα ότι την απολάμβανε και η ίδια.Μετά μου ανεβαίνει από πανό και ξεκινάει το χορό .Έπιανα τα βυζιά της και η ρόγες της έχανε σηκωθεί κάγκελο.Αυτό που ένιωθα ήτανε κάτι το ξεχωριστό(ακόμα και τώρα που γράφο έχω καυλώσει σκέπτονταν αυτά που πέρασα).Στο πίσω κολλητό τελείωσα και η Ντιανα μου λει χαμογελώντας ότι το απόλαυσε και η ίδια.Νομίζω σε κάθε αρσενικό, έστω γεια μία φορά, θα του έλεγα να την δοκιμάζει και το πιστεύω ότι θα του αρέσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού