Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμενη χθεσινη καταδρομικη στην Αννα2 στο ισογειο του Ιωαννινων 3.Λεω Αννα2 για να την ξεχωρισουμε απ την κλασικη Ουκρανιδα Αννα που πλεον παιζει στο 5αρι αλλα ηταν χρονια εδω και οι κριτικες που υπαρχουν ειναι γι αυτην.Αννα2 λοιπον ομορφη παρουσια 45+ ηλικιακα ,σωμα με πιασιματακια τοσο οσο,ομορφη φατσα,ευδιαθετη συμπεριφορα φουλ προγραμμα πλην κωλου.Εδωσα το μπλε και περασα στο αριστερο δωματιο το μικρο του οικου αυτου και αφου γδυθηκα περιμενα το μωρο να ερθει.Ηρθε μετα απο λιγο πολυ ευδιαθετη και ομιλητικη και με πλησιασε στο κρεβατι.Φοραγε ενα διχτυωτο κορμακι το οποιο δεν εβγαλε στα προκαταρκτικα.Αρχισε ανοιγοντας τα ποδια της και δινοντας μου στο πιατο το ξυρισμενο μουνι της το οποιο αρκεστηκα να χαιδεψω-χουφτωσω.Εν συνεχεια με καβαλησε αναποδα και ετριβε τη μουναρα της στο καβλι μου .Μετα γυρισε κανονικα και αρχισε να μου γλυφει τις ρωγες κλπ.Στην πιπα αφου με ρωτησε πως θελω και ειπα με καποτα,μου την εφαρμοσε και αρχισε να πιπωνει βαζοντας το ολο μεσα λαρυγγωτα.Εγλυψε και μπαλακια υστερα και απο προτροπη μου .Πιπα και προκατ ηταν σε καλο επιπεδο.Στο κυριως πιατο την πηρα ιεραποστολικα γλυφωντας της τα βυζια και το συνεχισα ετσι μεχρι τελους.Οι εντυπωσεις ηταν θετικες απο αυτη τη δοκιμη το μονο ισως μειον ηταν οτι ηταν λιγο "υδρωμενη"δηλαδη το δερμα της λιγο κολλαγε δεν ηταν βελουδο αλλα οκ μπορει να ετυχε.Λογικα θα ξαναδοκιμαστει στο μελλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα2
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Quaresma 2.0, 7spirit και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2022
σαμπινα και μονο σαμπινα
V
ventouzas.21
16 Μαΐου, 2022
Είναι καλύτερη απο την δίπλα Άννα;
16 Μαΐου, 2022
Και η Σαμπινα ειναι πολυ καλη και δοκιμασμενη λυση.Για το αν ειναι καλυτερη απ την διπλα Αννα θα σου πω απλα οτι αυτη την περιοδο που η Ουκρανη Αννα κανει απλο προγραμμα ισως να ειναι κατωτερη ειδικα για τους πιο σκληροπυρηνικους που θελουν φουλ.Εγω εχω δοκιμασει ολα τα μιλφακια της περιοχης Σαμπινα,Κριστυ,Αννα,Αννα2 και αλλες και μπορω να πω οτι παιζουν παραπλησια μπαλα ολες .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3