Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη πρώτη βάρδια. Ανέβηκα τη σκάλα κ όταν μπήκα στο σαλόνι ο δροσερός υπηρέτης μου ανέφερε ότι δουλεύει με την καλύτερη κοπέλα της περιοχής... Τον ρώτησα τι εννοεί, απάντησε ότι είναι χρυσό κορίτσι με πολύ καλό χαρακτήρα... ανταπαντησα ότι δε ψάχνω να παντρευτώ αλλά να γαμισω, γέλασε κ μου είπε να περιμένω.
Μετά από αρκετή ώρα είναι η αλήθεια βγήκε από το δωμάτιο η Νίκη, μελαχρινη μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι και απλό πρόγραμμα.
Είπα να περάσω, πλήρωσα ο τσάτσος με συνόδεψε στο δωμάτιο όπου για πέντε λεπτά ισιωνε το είδη καλό στρωμένο σεντόνι... ίσως να περίμενε να γδυθω? Τεσπα, φρεσκαριστικα και περίμενα τη Νίκη.
Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο, μιλάει ελληνικά είπε ότι είναι ρωσιδα άρα λογικά εκ Μολδαβίας αν κ γω την έκοψα για Αλβανεζα αλλά μικρή σημασία έχει για μένα.
Από προκαταρκτικα μηδενικά, απλά κάθισε δίπλα μου και ενώ μου μιλούσε έπαιζε τον πουτσο μου, μόλις μου σηκώθηκε μου πέρασε το προφυλακτικό, πιπα πολύ καλή, αρχιδια δεν έγλυψε, στη συνέχεια με ρώτησε πως θέλω, της είπα να ανέβει από πάνω, δεν είχε κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή και γρήγορα της είπα να στηθεί στα τέσσερα, καλό στήσιμο μετά από 2-3 λεπτά τελείωσα.
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 11-12 λεπτά αλλά ήταν μια πολύ μέτρια συνέδρια έστω κ για 10αρικο και πιστεύω μια φορά ήταν αρκετή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.608
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, pistolpit και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2022
Καλο κορίτσι την θυμάμαι εμφανίζονταν παλιότερα κάπου το 2017 καλοκαίρι στην Ιάσωνος στο 10 με απλο πάλι.
review reaction 1 n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1