Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
3η φορα με την Νατασσα, milfαρα με ωραιο κορμι και προσωπο καλο(για τα γουστα μου) Ορεξατη,θελει να σε ευχαριστησει, τωρα πηγα μονο για ελευθερο στοματικο που μου τον στραγγιξε. στην αρχη της βαρδιας της πηγα,περιμενα και λιγο μεχρι να ετοιμαστει, σε χρονο ντε τε μεγισαν τα δωματια αναμονης... οι αλλες 2 φορες που την γαμησα,ηταν στον ακριβως διπλα οικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Argiref, Agisilaos Mac Duck και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2022
Πως είναι σε εμφάνιση αυτή η Νατάσα συνάδελφε?Καλό?
12 Μαΐου, 2022
...Είναι 45άρα milf, 1.70+, με καλοδιατηρημένο για την ηλικία της σώμα, μικρά βυζάκια, μαλλί μέχρι τους ώμους, λίγο χαλαρή κοιλιά και σταρένια επιδερμίδα...

Άριστη περιγραφή της Νατάσας από τον συναγωνιστή bonecrusher ο οποίος στην κριτική του που θα βρεις αν πατήσεις "όλες οι κριτικές για Νατάσα" αναφέρει αναλυτικά και τις υπηρεσίες που παρέχει
review reaction 1 Bonecrusher, Argiref
30 Μαΐου, 2022
Mαγγες πολυ καλη η Νατασα πορνοματσουρακι 40+ .μου πηρε πιπα 10 λεπτα και δεν τελειωσα γιατι τον επαιξα 2 ωρες πριν και την προηγουμενη νυχτα αλλες δυο φορες.ειμαι ορθολογικος καταναλωτης.απολαμβανω στο μεγιστο ποιοτητα=πιπα ποσοτητα= 10 λεπτα και τιμη=10 ευρω. Ορολογια του μαθηματος Αρχες Οικονομικης Θεωριας της 3 Λυκειου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3