Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μια κουραστικη πρωινη εργασια ηθελα να παο σε καποια καινουργεια κοπελα και αφου ειχα δει και σταμπαρα πριν απο μερικες μερες την Ρωσιδα Τζασμιν στο Φυλης 71 β πηγα εκει.μολις μπηκα στο σαλονι ειχε δυο ατομα που περιμεναν ο ενας περασε στο δωματιο αφου ειχε προταιρεοτητα ο αλλος εφυγε.επειτα εδωσα τα εικοσι ευρω στην χαμογελαστη υπηρεσια και περιμενα στο δωματιο.η Τζασμιν μπαινει με χαιρεταει της λεω ποσο ομορφη ειναι στα Ρωσικα και χαμογελαει ο παγος μολις ειχε σπασει ξανθουλα με ομορφα βυζακια και κολαρακι που δεν αντεξα να μην το χαιδεψω.ανταπεδωσε με χαδακια και αυτη και φιλακια πεταχτα στον λαιμο στην κοιλιτσα.φορουσε ενα υπεροχο αρωμα που αμεσως με προκαλεσε.καυτα μαυρα εσωρουχα και ψηλες γοβες.το δερμα της ηταν πολυ απαλο και καθαρη .μου περασε προφυλαχτικο και με αργες κινησεις μου επερνε μια υπεροχη πιπα.ηταν σαν να χαλαρωνα και εμπαινα σε μια δροσερη θαλασσα το κατακαλοκαιρο.της εκανα νοημα να σταματησει γιατι θα τελειωνα .της ειπα να στυθει στα 4 αμεσος το καταλαβε και πηρε σωστη σταση σωματος.το γατακι της ητανε υγρο το καταλαβα στην αρχη που το εβαλα εβγαζε ωραιες θυληκες κραυγουλες.μετα ειπα να ερθει απο πανο μου.με καβαλησε ανετα και εκει τα δωσαμε ολα της εριξα και μερικα χαστουκια που κοκκινησανε τα ομορφα νεανικα οπισθια της αυτο της αρεσε.ηταν καλη καομποησα η τζασμιν.φωνες εκτασεις και τελειωσαμε σχεδον ταυτοχρονα. Η Τζασμιν ειναι μια ποιοτικη κοπελα που ξερει τι θελει και εαν εισαι σοβαρος και κανεις προκαταχτικα θα σε κανει να περασεις καλα.η υπηρεσια δεν χτυπησε την πορτα εαν ειχαν μερικα λεπτακια παραπανο.το δωματιο ειχε αρκετο οξυγονο και πρεπει να ειχε αεριστει απο πριν ικανοποιτικη θερμοκρασια δωματιου.θα ξαναδοκιμασω παλι την καινουργεια Τζασμιν και ελπιζω την επομενη φορα να την πετυχω και στην αρχη της πρωινης βαρδυας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού