Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηλιολουστη μερα και ειπα να επιστρεψω για αλλη μια φορα στα πανεμορφα κοριτσια της Οδου Φυλης.η Συμπεριφορα της υπηρεσιας ηταν ευγενικη μου παρουσιασε της κοπελες και τα προγραματα τους.αρκετος κοσμος στο σαλονι.τοτε επελεξα και την Βικυ και την Χριστινα δυαδα.Γδυθηκα και περιμενα της κοπελες στο κρεβατι μετα απο 5 λεπτα περιπου μπηκανε μεσα με χαμογελο και με χαιρετησαν με φιλακια και αγκαλιες στο μαγουλο στο λαιμο και στο στομα .μετα με χαιδευαν και οι δυο τους σε ολοκληρο το κορμι η Βικυ φορουσε καυτα κοκκινα εσωρουχα και η Χριστινα μαυρα με διαμαντακια στα πλαγια ητανε γνωστης μαρκας.τα βγαζουνε ολα και ξαφνικα μου χαιδευει η Χριστινα το εργαλειο οπου ειχε γινει κατευθειαν πυραυλος η Βικυ αρχησε να με γλειφει στα βυζια στην κοιλια στα ποδια και στα μπαλακια και να βαζει και της πατουσιτσες της πανο στα μπαλακια κουνοντας δεξια αριστερα.οι αναστεναγμοι ξεκινησαν.μου περναει προφυλαχτικο και ξεκιναει βαθυ στοματικο η Χριστινα ολο και ποιο εντονο σηκονεται και αρχιζει η Βικυ να κανει το ιδιο .μετα απο λιγα λεπτα της βαζω στο κρεβατη με ανοιχτα τα ποδια της γλειφο και της δυο σε λαιμο στυθος κοιλια και στα πυρομενα γατακια τους δεν ειχα βαλει ιχνος κρεμας αρχιζουν να μουσκευονται ετοιμες να τελειωσουνε της χαιδευω και με τα δαχτυλα μου.Επειτα μου λεει η Βικυ ποια απο της δυο θα γαμησεις μωρο μου πρωτη της λεω σημερα ειναι η σειρα σου χαμογελαει την τραβαω ορθια και ανεβαινει πανο στο εργαλειο της λεω να βαλει την μικρη Χριστινουλα απο πανο απο το κεφαλη μου να την γλειφω στο γατακι εσταζε ζουμια δυνατο σφυροκοπημα που ακουγονταν μεχρι εξω.Μετα της βαζω στα 4 και της δυο της γλειφω παλι και το βαζω δυνατα βαθυς μεσα στην Χριστινα που ειχε παρει απιστευτη στασει στα 4 μετα το βαζω εναλαξ στην Βικυ.χαστουκια στον κολο που τους αρεσε μετα λεω στην Βικυ να στυθει σπαγγατο με τα ποδια διαπλατα το εβαζα με τρομερη ταχυτητα και δυναμη και το τελος ηρθε ταυτοχρονα!!!Στραγγιξα μεσα στο προφυλαχτικο ειχε σψεδον γεμισει και βγηκε αφου ειχα τελειωσει τελειος.σηκωθηκαμε ντυθηκαμε με αγγαλιασανε και με φιλησαν με παθος η Βικυ λεει ...αυτο που κανεις θελει μια γυναικα εσυ εχεις και της δυο μας στο κρεβατι σου τι αλλο....γελακια και ανανεωσαμε το ραντεβου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Conan, Σεβασμιώτατος, Paliotsarkadoros και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2022
Για να καταλάβω, τις γαμησες και τις δυο με την ίδια καποτα; Έτσι περιγραφεις!
review reaction 1 Set_air, rantanplangr30
05 Μαΐου, 2022
γελάει ο κόσμος,με αυτά που γράφεις
review reaction 1 Διανοούμενος, rantanplangr30
06 Μαΐου, 2022
Ακόμα και η φαντασία δεν πρέπει να ξεπερνά κάποια όρια!
review reaction 1 Διανοούμενος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3