Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη κατάθεση της βραδιάς στην Ιζαμπέλα. Σαλόναρε γυμνή, οκ, άμα την έβλεπα κάπου αλλού και δεν είχα ακούσει ότι προσφέρει τίμιες υπηρεσίες ίσως να μην έμπαινα γιατί δεν είναι πολύ του γούστου μου το όλο στυλ, μαλλί κατάμαυρο ίσιο, 2,5άρι βυζί που φαίνεται μικρότερο μιας και η κοπέλα είναι αρκετά ψηλή, πάνω από 1,75. Νταρντάνα, με δυνατό κώλο, κάποια χαλάρωση στα μπούτια και φουσκωμένα χείλη για να βεντουζάρουν στην πίπα.
Μιλάει αρκετά Ελληνικά, τόσο που δεν χρειάστηκε να πούμε τίποτα στα Αγγλικά.
Παίρνω δωμάτιο και δεν προλαβαίνω να γδυθώ και μπάινει φουριόζα στο δωμάτιο αρχίζοντας να κάνει twerk με την κωλάρα της. Αν και δεν με συγκινούν κάτι τέτοια έπαιξα το παιχνίδι της και κάναμε χαβαλέ. Είναι επικοινωνιακή και γουστάρει την πίπα μιας και τον πήρε στο στόμα της κατευθείαν, χωρίς μωρομάντηλα κτλπ. Ρουφούσε μια το ένα αρχίδι και μία το άλλο. Τον έφτυνε, έκανε παιχνίδι με την γλώσσα της και προσπαθούσε για deep αρκετά καλά.

Μου βάζει καπότα και την αρχίζω γρήγορα στα τέσσερα. Ψηλά ο κώλος και να γυρνάει να μου ρίχνει ματιές, λέγοντάς μου διάφορα. Φύγανε και μερικά δυνατά κωλοχάστουκα που γούσταρε..
Δεύτερη στάση ιεραποστολικό, τον τρώει αδιαμαρτήρητα. 4-5 εναλλαγές στο ιεραποστολικό και δεν έλεγα να τελειώσω, βάραγα κόφτες σαν τετραρότορο αγωνιστικό.
Της λέω, έλα να με τελειώσεις με το χέρι σου γιατί θα μας έπαιρνε χρόνο τον οποίο δεν είχαμε κιόλας.
Βγάζω προφυλακτικό και αρχίζει να μου τον παίζει, εγώ στα γόνατα και ξεκινάει μία πίπα φτύνοντάς τον. Μετά από 2 λεπτά ανελέητου πουλοπαιξίματος και τσιμπουκώματος της λέω πως θα χύσω και ενώ με κοίταζε τον παίρνει και τον βάζει στο στόμα της. Βόγγηξα για τα καλά, δεν βιάστηκε, μέχρι να στραγγίξω μέσα της.


Το τιμάει το 20άρικο, δεν κλέβει πουθενά, δεν απευθύνεται σε μοντελάκηδες πετιτοφάγους συναθλητές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2022
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, geny24, n.smirni76 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2022
Θα δοκιμασω
review reaction 1 Helluvatime
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1